Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt mire vélnétek?

Figyelt kérdés

A párom féltékeny mindig,pedig ő volt az,aki miatt voltak eddig bizalmi problémák a kapcsolatunkban.

Azt mondja a napokban,hogy nem bízik bennem,biztos mással vagyok,meg ilyenek.

Sosem csalt meg,de hazudozott már párszor,amiket sikerült annó tisztáznunk,azonban most sem érem el,pedig a telefonja be van kapcsolva.

Otthon sok a dolga,de ezek után a megjegyzései után már nem bízom úgy benne.Ti mit hinnétek,szerintetek olyat tesz?


2019. jan. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,mindenki magából indul ki. A párod azért féltékeny, mert tudja, hogy ő ad os rá okot
2019. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig csak azért gondoltam erre,mert elég kevés az önbizalma,de furcsáltam,hogy azt mondta ne mondjam többet,hogy mindenki magából indul ki
2019. jan. 26. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig de.

Ő el se tudja képzelni, hogy hűséges legyen, mindig azt nézi, kit szúrhat meg. Ezért azt hiszi, hogy biztos te is.

2019. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig egy kapcsolatban a bizalom az egyik lehfontosabb dolog. Inkább nyugtasd meg hogy nem vagy mással. A féltékenység egy betegség, és ez nem neked szól, inkább saját magával nincs megelégedve. Üljetek le és beszéljétek át ezt.
2019. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rockarc ***** válasza:

Akkor mond ilyet valaki, amikor egy ilyen kerdes ellen nem tudna vedekezni. Letamadasos taktika.


A masik, amikor meg direkt eltulozva tesz magara megjegyzeseket, hogy te mondd ki, hogy nem. Tehat amikor elesedik a helyzet, akkor ilyen kamu felkerdezes, hogy tenyleg azt hiszed, hogy lefekudtem a szomszed csajjal, meg a masikkal, es a harmadikkal, meg kulonben is vegigmentem az utcan? Nyilvan erre azt fogod mondani, hogy nem, megha az elso igaz is. Sok ember tobbet arul el magarol, amikor celzott kerdest szegeznek neki, mint amennyit akar.


42F

2019. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!