Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha önző a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mayax0x0 kérdése:

Mit csináljak ha önző a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám hogy a párom iszonyúan önző. Ha neki szüksége van valamire akkor azt azonnal akarja. Ha nekem van szükségem valamire,pl. hogy segítsen valamiben, akkor arra napokig,hetekig várhatok. Aztán csak hagyom a francba.

Ez után már én se szívesen leszek meg neki dolgokat amire megkér és ilyenkor jön a sértődés. Szerintetek mit csináljak? Én 20/N, a párom 24


2019. jan. 26. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele.
2019. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor beszéltünk már erröl. Mindíg csan ígérget. Olyan mintha meg se hallaná.
2019. jan. 26. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szexben is önző?
2019. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Az az egy dolog amiben nem.
2019. jan. 26. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Pf ez nem férfi, taknyos kölyök.

Csak közöld vele h pápá.

2019. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Az igeretekből általában nem szokott lenni semmi. Inkább a tettek azok amik változást hoznak. Én azt tanácsolom, hogy kicsi szünetet tartsatok, és ha utána sem változik a dolog, akkor Te jobbra ő balra. Ne maradj egy olyen emberrel aki elvár tőled mindent, közben meg semmit sem kapsz..
2019. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog valtozni. Egyebkent minden ferfinek 50x kell elmondani valamit, hogy legyen belole valami. Ok ilyenek, igy vannak kitalalva.
2019. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!