Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Annyi volt a "bűnöm", hogy mikor öngyilkossággal fenyegetőzött kihívtam a rendőröket. Utána már hallani sem akart rólam, pedig elmondtam, hogy belehaltam volna, ha neki baja lesz, csak segíteni akartam. Előtte ő volt aki könyörgött, hogy ne haggyam el, meg, hogy fontos vagyok.
2019. jan. 27. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Aki valóban öngyilkosságra készül, az nem fenyegetőzik. Aki ilyet tesz, annak baj van a fejében. Később ez csak rosszabb lesz!
2019. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonymousreview60 ***** válasza:
78%
Valamiért el akartad hagyni, ő visszahúzott a könyörgéssel. Úgy érezte, eltávolodtál, ezért lelkiismeretfurdalást akart okozni az öngyilkossággal fenyegetőzéssel, hogy meg akarj felelni. Zsarol téged (kivéve, ha tényleg elmezavara van, ezt ki kellene deríteni). Terápiára kellene járnia, hogy ezt megoldja magában. De inkább neked, hogy észre tudd venni, ha zsarolnak, és ki tudj akkor lépni.
2019. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonymousreview60 ***** válasza:
#1: +1.
2019. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem zsarol, mert azóta szóba se áll velem.
2019. jan. 27. 09:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezen mit akarsz helyre hozni? Először te akartál szakítani, most már mindketten.

Lépj tovább.

2019. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem èrtem mit akarsz rajta rendbe hozni. Hisz te akartál szakítani, biztos meg volt rá az okod. Ő èrzelmi zsarolással akart vissza tartani, ami nem jött össze, megjegyzem nagyon okosan reagáltál rá azzal, hogy segítsèget kèrtèl, ès nem dőltèl bele a "csapdába" azzal, hogy megijedt a fenyegetőzèstől, ès inkább vele maradsz. De most még ezt felhasználva keltett benned hamis bűntudatot. Ebből is látszik, hogy mennyire is voltál fontos neki. Nagyon nem, csak manipulálni próbált.

Vège, lèpj tovább.

2019. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
"A kérdező kommentje: Nem zsarol, mert azóta szóba se áll velem." Nem a fenét, hiszen keresed a lehetőségeket a megjavításra itt is. Hidd el, keresni fog. Ha igen, addigra állj készen, hogy azt mondhasd: Vége. Ha mégsem keresne, akkor olcsón megúsztad a szakítást.
2019. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem érdemes helyrehozni.

Ha mégis szeretnéd, akkor kell hozzá segítség.

2019. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyèbkènt nagyon igaza van #2,7-nek, vedd èszre hogy zsarolva vagy. Már az is az volt, hogy öngyilkossággal fenyegetőzött. Aki az akár lenni, nem jelenti be előre, megteszi. Aki hangoztatja, az csak manipulálni akar vele, ezt jól jegyezd meg. Miután nem jött be, ès rendőrt hívtál, kijátszotta a "megsèrtődöm" kártyát, hogy benned bűntudatot keltsen. Ez sikerült is, hisz már egyből te tepersz, ès azon vagy, hogy megjavítsd a kapcsolatot, pedig előtte te akartál szakítani. Most játsza az agyát azzal, hogy nem áll veled szóba, mèlyíti benned a bűntudatot.

Ezen nagyon gondolkodj el, olvass utána, gondold vègig az egèsz kapcsolatotok, vedd èszre a jeleket, hogy ne lèpj bele a csapdába, ès tènyleg ki tudj lèpni ebből.

Mert sajnos èn is azt gondolom, hogy amint bèkèn hagyod, ő fog jelentkezni, te meg marha boldog leszel, hogy volt kegyes megbocsátani neked.

Örülj, hogy vège. Szinte biztos, hogy van valamifèle mentális vagy szemèlyisèg zavara, az ilyet el kell kerülni jó messzire, mert csak tönkretesznek mindenkit.

Ne keresd többet, sőt, tiltsd le minden elèrhetősègeden, mert nagyon valószínű, hogy keresni fog, ès akkor csak elgyengülsz. Jobb így.

2019. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt egy 7 éves kapcsolata. Ha beteg lenne, szerintem nem lett volna eddig senkivel. Szerintem én hibáztam, sokkal megértőbben és türelmesebbnek kellett volna lennem.
2019. jan. 27. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!