Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm depressziós és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm depressziós és szeretne kimenni fél évre külföldre barátnőjével, hogy kimozduljon ebből a környezetből, de nélkülem. Ti elhagynátok vagy megértenétek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez női nyelven azt jelenti, hogy mással akarja kiélni magát, szexuális kalandozni egyet.
2019. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én megmondanám hogy ez esetben szakítsunk. Ennek így nem lenne értelme folytatni.
2019. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Az elsonek teljesen igaza van, kar magyarazni.
2019. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem biztos, hogy mással akar majd henteregni... Én is depressziós voltam, ennek hatására mentem ki egyedül, párom nélkül külföldre, és rá se néztem más fiúra. Aztán jobban lettem, jót tett a környezetváltozás.
2019. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es és együtt maradtál a pasiddal? Mennyi időre mentél ki?
2019. jan. 29. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy együtt maradtam vele. 1 szemesztert tanultam kint.
2019. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben tényleg depressziós kisebb gondja is nagyobb annál, hogy pasizgasson. Simán lehet, hogy tényle jót fog neki tenni.
2019. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én is remélem, hogy tényleg a depresszió miatt szeretne csak kimenné és hogy helyrehozza, viszont nekem igy elég szar :/ ha legalább megkérdezett volna hogy mit szólok hozzá, vagy menni akarok-e vele könnyebb lenne..
2019. jan. 29. 18:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha itt rossz, ott jó, miért jönne vissza?
2019. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy hogy hogy megy ki. Az elég rosszul hangzik ha csak fogja magát és kiutazik holnap, veled mit sem törődve. De mindjárt más a helyzet ha pl Erasmusra megy, önkénteskedni, dolgozni stb...
2019. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!