Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm áthívott magához,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm áthívott magához, majd egész nap egyedül elment és ügyeket intézni, szerintetek jogos, hogy kiakadtam?

Figyelt kérdés

Szóval átmentem hozzá éjszakára, majd másnap reggel nem bírt fölkelni csak délben, így délutánra maradtak neki az aznapi teendők. Azt mondta elmegy elintézni őket, este 6 körül kb itthon van. Ebből az lett, hogy 7 órakor hívtam telefonon érdeklődni hogy mikor jön, de nem vette fel a telefont majd 8 óra előtt ért haza néhány perccel.

Én már eleve annak nem örültem, hogy átmentem hozzá és nem csinálunk semmit közösen, csak intézgeti a külön programjait, de hogy még majd 2 órával később is érkezik nekem már sok volt. Úgy éreztem, hogy potyára mentem át és nem vagyok neki fontos!



2019. jan. 30. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Adok kakaót meg zsepit.
2019. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem totál igazad van, de erre az a megoldás, hogy pongyola pitypang módjára feljössz a gyakorira és elpanaszolod a lúzereknek, hogy nem tetszett amit a nőd csinált, de te ezt szó nélkül hagytad.


Az istened, legyél már férfi, állj a talpadra és egy kis lecseszés után beszéld meg vele.

2019. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem minden nő élete forog a férfiak körül szokj hozzá h van saját életünk nem kötelességünk 0 24ben nektek szolgálni.. Vagy ott az ajtó keress dugo pajtit.

36N

2019. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy előre mit beszéltetek meg. Ha csak azt,hogy átmész éjszakára még nem foglalja magába,hogy ott maradsz másnapra is. Lehet,hogy azt gondolta,hogy az éjszaka után kicsit tovább pihentek és mindenki megy a dolgát intézni.


Ha konkrétan nem beszéltetek meg semmit mondhatta volna,hogy ne várd, és ne haragudj, de Ő ott hagy,mert intéznivalói vannak.Ha Te így is maradsz OK, de elmehettél volna.


Tanulság:előre beszéljétek meg mikor mész, meddig maradsz, és ki meddig ér rá.

2019. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen mentalitással örülj, hogy egyáltalán áthívott 😂 hány éves vagy, 10?

Ha dolga van hát dolga van. Ez ide való kérdés? Miért nem vele beszéltél erről? Reméljük azért túlélted, hogy egyszer egyedül lettél hagyva mert nem ért rá a barátnőd ápolgatni a rózsaszín lelkivilágodat 😂

A kutyámat én is rendszeresen itthon hagyom egyedül ha dolgom van. Még szerencse, hogy nem tud írni, mert ilyen hülyeségeket írna ki ő is gyakorikerdesek.hura.. gazdi megint itthon hagyott, jutifalit se adott vauvau😂

Sőt ha úgy van a páromat is egyedül hagyom vagy ő engem, de felnőtt emberek vagyunk..

Edesfszom.

2019. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

#3 ÉS #5 valami idióta csalódott tehén lehet.


Senki nem beszélt arról, hogy egy nőnek ne lehetnének dolgai, de akkor minek hív át? Hogy 10 órán keresztül bámuljam a plafont nála? Gondolkozzatok is már néha.

2019. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nem élünk együtt! Az nyilván más lenne, ha nap mint nap együtt lennénk és nyilván intézzük a saját dolgainkat is. De hogy átmegyek és utána le vagyok tojva az szerintem nem oké. Heti 1szer találkozunk és előre nem mondta hogy programja lesz másnap.
2019. jan. 30. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Te biztos bevetetted az osszes 2 darab agysejted es gondolkodtal amikor a semmibol kijelentetted, hogy a 3as es az 5os valaszolo egy csalodott tehen lehet 😂

Hat nem mondta a csaj hogy maradjon ott nala, megmondta mikor er haza, el is mehetett volna vagy akar ra is kerdezhetett volna hogy maradjon-e vagy menjen-e vissza vagy egyaltalan akar-e aznao meg talalkozni.. a kommunikacio csodakra kepes.

2019. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentél haza, és majd este vissza? Addig te is intézhetted volna dolgaid. Ez nem jelenti azt, hogy ne lennél fontos neki, hagyni kell teret a másiknak. A párommal mikor összejöttünk nálunk is voltak összezörrenések, mert sosem volt itthon, állandóan ment valahova. 5 év után, már ő piszkál állandóan hogy menjek vele mindenhova.
2019. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neki kellene elmondanod, nem nekünk. Egy kapcsolat alapja a kommunikáció, mikor tanuljátok már meg?
2019. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!