Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam a párommal, mert eléggé nárcisztikusan viselkedett. utána folyamatosan "zaklatott", hogy béküljek ki vele, amikor ez nem történt meg öngyilkossággal fenyegetőzött. Rá hívtam a mentősöket, elvitték, kiderült, hogy vaklárma. Utána ellenségesen viselkedett velem, feljelentett zaklatásért. Az volt a szerencsém, hogy megvoltak az üzenetek, így nem lett belőle semmi.

Rá pár napra találkoztunk és elmondtam, hogy emberben így nem csalódtam, haggyon békén örökre.

Viszont pár napja felkeresett, látom rajta, hogy megbánt mindent és próbál változni. Annyi bántást kapott már az életben, és hát azt hiszem valahol még mindig szeretem.


2019. febr. 1. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez neked kérdés akkor tégy ahoy jónak látod.
2019. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy bánta meg csak manipulálni próbál, hogy aztán újra és újra a hálójában köss ki és eljátszhassa ezt veled. És ahogy látom működik is, mert kezdesz megtört. Szakíts meg vele minden kapcsolatot mielőbb, mert ez idővel csak rosszabb lesz. Lépj le amég nem késő
2019. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Minden napra jut egy ilyen nárcisztikus a párom típusú kérdés..Ennyi van belőlük?

Amúgy ne ne adj neki.Másnak is ratyi az élete mégse lesz agybeteg,manipulátor és nem fenyegetőzik öngyilkossággal se.

Gondolom adni fogsz neki egy esélyt ugye?

2019. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy változott meg, csak most ez a stratègia. Aki korábban így viselkedett, mint amit írtál, attól jót nem lehet várni.
2019. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát én tuti szóba nem állnék többet egy ilyen alakkal, aki feljelentget, meg zsarol. A francnak kellene ilyen cigányul cirkuszolós kapcsolat, én inkább intelligens emberek társaságát keresném a helyedben.
2019. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Az én exem is fenyegetőzött öngyilkossàggal mikor szakítottam. Elsőre még bedőltem de későbbi szakítàsnàl màr nem. Màr nem érdekelt az érzelmi zsarolàs. Kicsit sem . Otthagytam a fenébe. Az ilyen pasik nem vàltoznak meg. Még tettlegességig is fajulhat, tapasztalat.
2019. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit írunk tuti adni fogsz neki még egy esélyt. Aztán majd eljön az is hogy verni fog és majd jössz ide vissza sírni hogy mit tegyél. Egyébként most komolyan te ezek után bízol benne? Elég naiv vagy ha azt hiszed megbánta. Nem ismered még eléggé. Fél egyedül lenni plusz a nárcisztikus emberek soha nem változnak meg. De ha szenvedni akarsz felőlem azt csinálsz amit akarsz engem különösebben nem érdekel :)
2019. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem!
2019. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez mièrt kèrdès mèg mindig?
2019. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mármint tisztázzuk... mert azért sok ember tudja mondani hogy veri az élet s van aki maga keresi azt a verést...

előre helyezte magát a kapcsolatotokban - fenyeget, zaklat, manipulál, érzelmi zsarol, öngyilkossággal fenyeget - majd ellenséges és feljelent mert nem neki tetszően reagáltál rá, bosszúálló = pár órát kiskutyaszemmel néz s megsajnálod???? Hát sikeres volt a párválasztása eszerint, még sokáig szívhatja az energiáidat.

2019. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!