Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a párom és fizet a szexért?

Figyelt kérdés

Nagyon tanácstalan vagyok és teljesen össze vagyok omolva.

A párommal 5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, jóban rosszban egymás mellett vagyunk. Egy nagyon rossz periódusunk volt, először a páromat kellett műteni, most én várok egy komoly műtétre, és mindenben támogattuk egymást... Úgy éreztem ez megjobbsn megerősítetté a kapcsolatunk. Sokmindenen keresztül mentünk ketten. Jól vagyunk, nem szoktunk komolyan veszekedni, rendszeresen szexelunk és párom minden nap kimutatja és elmondja mennyire szeret és érzem hogy így van.

Mindezt azért írtam le mert emiatt ért hidegzuhanykent amit láttam...

Mindketten úgy döntöttünk eladjuk a telefonjainkat és párom hamarabb eladta az övét, ezért adtam neki Ideiglenesre egy régi telefonomat amit kB 3 hétig használt. Aztán mindketten vettünk egy egy telefont... Egy formát... Két androidos telot. Az én email fiokommal jelentkeztünk be mindkét telefonba az alkalmazások miatt, tehát össze lett kapcsolva a fiókom mindkét telefonnal... Többek közt a 3 hétig használt régi teloban is az én fiókom volt és régebbi eladótt telefonokban is ami volt hogy benne is felejtettunk.

Párom tudatában volt annak hogy össze volt kapcsolva a fiok.

Másnap allitgattam az új telefonom és mivel a Google nem ment rendesen, a tevékenység vezérlőben kezdtem állítgatni ahol rabukkabtam különböző szex oldalakra és képekre... Kérdeztem a párom, azt mondta ő nem nézett semmi ilyet ráadásul nem is volt telefonkozelben.Mert a szervizben volt, épp előtte beszéltünk telefonon. Azt mondta biztos valami régi készülékről nézte más mert benne maradt a fiókom.

Mondom ez így nem lesz jó akkor ha más használja... Utána nézek... Elovettem a régi telot amit párom 3 hétig használt és megneztem az előzményeket... Ahol szexpartner kereső oldalakkal volt tele.. Illetve Googleba beirva hogy szex partner belváros...

Persze még akartam ezt beszélni a párommal... Aki azóta is tagadja mindezt... A helymeghatározás szerint is az ő utcájában volt ez nézve... Mégis tagadja hogy ő nem néz ilyen undorító nőket és ha neki erre lenne szüksége én már nem lennék...

Kérdeztem hiányzik neki valami a szexbol... Mondja meg... Ne menjen máshoz emiatt... O imád engem és neki tökéletes minden és egy arravalo férfi nem megy fizetni szexért.

De mostmar nem tudom mit gondoljak... Az előzmények nem tudnak csalni... Ha más is nézte volna más telefonról akkor nem az ő utcajat adja ki...

De teljesen hülyének néz... És még rosszul esett neki hogy rá fogtam ilyesmit. Mert ő régen se járt soha szexért fizetni és sose tudna megcsal i engem mert én nem érdemelnem ezt meg mert én vagyok élete szerelme.

Akkor mégis mit gondoljak? Hogy tudnám kuderiteni ha tényleg ezt csinálja a hátam mögött és hazudik??? Én mindennel jobban szeretem... Együtt terveztük az életünk... Engem ez teljesen padlóra vág ha ez kiderul hogy minden hazugság... Tanácstalan vagyok...


2019. febr. 2. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én azt gondolom, hogy borzasztó amatőr és buta is a pasid.
2019. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
ilyenért nem kar, ha át is vágott.
2019. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Legjobb védekezés a tagadás :(

Lehet nem kufircolt még félre, de az előzmények nem kerültek csak úgy bele a telódba. Ha nem modnja el őszintén, szerintem nem fogtok tudni ezen túljutni, örökre bizalmatlan leszel, holott lehet tényleg nem csinált semmit, ha meg elmondja, akkor... hááát. Szerintem ha csak nézegette, benned akkor is ott marad a tüske, hogy miért nem volt veled őszinte és bizalmatlan maradsz :( kaki helyzet, sajnálom.

2019. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon értek ehhez, de én is jártam úgy hogy amikor a barátnőm böngészgette az email fiókom és társkeresős üzenetek látott. Nem is használtam csak nagyon rég még előtte és nem is volt onnan semmi se. Nehezen fogta fel. Nos tényleg nem tudom ebben a szituációban mi igaz, de ha szereted beszéljétek meg.
2019. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom miért van veled ez a karakter ha közben meg másra/másokra vágyik.

Szerintem tégy magadnak egy szívességet és keress egy olyan férfit aki nem hazudik, és te vagy neki az első.

Ez a bomlott agyú jóember meg akkor had keressen magának "szexpartnereket" aztán lehet rájön mit veszített.

2019. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Szóval a neten nézelődés egyenlő a megcsalással. Értem. Szerintem a f@$zik legalább 90%-a nézett már ilyen oldalakat úgy hogy utána nem ment qrni. Ráadásul az zsebbenyúlós mutatvány ezért hiányozna a kosztpénzből + ha a szex is rendszeres, ott is látszana valami diferencia.
2019. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Valamit nem kap meg, de nem a te hibád. Ha van szex, és nem meri mondani neked akkor perverz dolog lesz. Lehet, hogy dominához járkál, vagy épp valakit kikötni, fenekelni, de az is lehet, hogy az anált szereti. A leírások a lányok oldalán milyenek? Miket vállalnak? Azokat nézd át.

És ne legyenek kétségei, ha megnézte, el is ment valószínű :(

2019. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
#1! " Én azt gondolom, hogy borzasztó amatőr és buta is a pasid." Honnan veszed, hogy a pasijárol és nem a csajárol van szo? (A leirásbol lehet erre gondolni, de nem több, mert csak mint párját emlegeti és mint tudjuk olyankor bármelyik nemünek lehet bármilyen nemü párja.)
2019. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Lekike 11 ***** válasza:
2019. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
9-es abban a kérdésben nincs benne, hogy lebukott:)
2019. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!