Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez plátói szerelem vagy segélykiáltás?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni. Nagyjából fél éve vagyok házas, a legjobb barátomhoz mentem hozzá, szerelemből. De amóta összeházasodtunk és összeköltöztünk minden megváltozott. Mindenen veszekszünk, alig beszélünk (ami eddig a kapcsolatunk alapja volt) otthagyta a munkahelyét, mindenért engem hibáztat és mindenkit és mindent elém helyez. Nagyon kétségbeesett vagyok, hogy rossz döntés volt a házasság, pedig ennek nem volt előjele, minden rendben volt. Kb 3 hónapja tart ez a helyzet és annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy megcsókolni sem vagyok képes. Több mindennel próbáltam megmenteni a kapcsolatot, de mintha észre sem venné..

Amóta ez a helyzet áll fent, úgy érzem tetszik az egyik tanárom, emiatt szörnyen érzem magam. Szexuális álmamim is voltak vele, mindig rá gondolok, a hanja a fülemben cseng, találtam róla képeket, amiket lementettem és nézegetem. Ez nyilván csak plátói szerelem. És annak tudom be, hogy van valaki, aki figyel rám és nem mellesleg nagyon jól néz ki. Nemm tudom kiverni a fejemből. Kiöltözök amikor tudom, hogy össuefutok vele. Erről nem beszéltem senkinek sem. És igen, ez alegnagyobb klisé a világon, és gáz.

Ez nem fefolyásolja az itthoni dolgokat, igyekszem rendbehozni a dolgot köztünk ugyanúgy de nem tudom meddig bírok a csodára várni türelmesen.

Szóval nem tudom, hogy csak az új helyzet, az összeköltözés a gond és majd helyrejön, vagy tényleg rossz és felelőtlen döntés volt a házasság. Tudnátok valamit tanácsolni? Köszönöm!



#tanár-diák #páltói szerelem
2019. febr. 2. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt templomi esküvotök is meg minden?

Ez az ember ha már fél év után egy kibírhatatlan önző f¤sz akkor jobb ha menekülsz mintsem tönkretedd magad.


Beszéltél vele és semmi eredménye, meg hogy mindezért téged okol az nonszensz. A társad kéne legyen aki szeret a barátod és boldogok vagytok egymással.

Ez így egy vicc..

2019. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ezért nem szabad fiatalon beleugrani a házasságba.
2019. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Válj el mielőbb, nehogy véletlenül még egy gyerekkel is tetézzétek, mert onnantól maga a pokol.
2019. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Ezért nem szabad összeköltözés előtt házasodni.

Nem lesz ez a házaság hosszú életű.

2019. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért érdemes lenne egy kis időt adni ennek. Gyerekkel tényleg vigyázni! Ami biztos, hogy még nem nőt be a fejed lágya, ha ilyesmit érzel...


Feltehetőleg menekülés is ez, ahogy írod.

2019. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Ez nem szerelem. Ez a lelked balzsamozása, hogy "lám, valaki még figyel rám".

Nyílván mivel otthon nem tudsz haladni, kétségbe vagy esve.

Ha megoldódik otthon a probléma, akkor megoldódik ez is. Ha nem akkor lelki csápjaiddal tovább fogsz csüngni a tanárodon vagy más ismerős férfin aki 2 mosollyal többször nézed rád a kelleténél.


Megoldani viszont akkor tudod a dolgokat, ha partner a párod ebben. Én elmondanám neki mi a helyzet, hova jutottunk.


Ha lehet egy tippem, így ismeretlenül: elvett, de valaki másba szerelmes. Te a logikus döntés voltál, nem pedig a szíve választotja. De ez csak tipp a leírtak és a tünetek alapján.

2019. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
#6, te hány éves vagy? Jól gondolkodsz....
2019. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az összeköltözés sok olyan dolgot kihozott, amit eddig nem.
2019. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is az a benyomásom hogy valaki másba szerelmes a párod, ami számomra érthetetlen hogy akkor miért téged vett el.
2019. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Állítja, hogy nincsen senkije, eljárni nem jár el szinte sehova, boltba is lusta elmenni és az ünezeneteit megnéztem múltkor de semmit gyanús..
2019. febr. 12. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!