Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a párom titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom titokban tarskeresozik mellettem?

Figyelt kérdés
A telefonjabol tudtam meg a google előzmény mind ki adta hogy többször bejelentkezett és üzenetet is küldött. Kerdore vontam de tagadja mondtam neki jelentkezzen be, beszéljük meg de azt mondta nemtud nemtudja a jelszavát! Nagyon mérges vagyok rá és nem szólok hozzá 2napja, de úgy tesz mintha semmi sem történt volna, azóta kerül engem és egész nap nincs itthon hazament es most is kint van. Mitcsinaljak ebben a helyzetben? A google térképen bevolt jelentkezve női night klubokban is. Mivel én estig dolgozom így nemtudom hogy épp holvan. Együtt élünk 1 éve itthon sem segít már semmiben én rám hárul munka után az összes itthoni dolog. Van hogy este alok neki mosogatni mosni tüzet rakni ő nyugodtan fekszik itthon. 11orat dolgozom mit tegyek?

2019. febr. 2. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Keress egy igazi férfit, aki szerelmes beléd, és te is belé. Ne hagyd hogy így teljen el az életed hazugságban, kihasználtságban, szeretetlenségben!
2019. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy kiderült hogy nem(csak) rád vágyik, mit akarsz? Ráerőszakolni magadat akinek nem kellessz?

Pasizz te is.

2019. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, más megoldás nincs. Ilyeneket nem lehet szép szóval megváltoztatni!
2019. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Melletted társkeresőzik, akkor azt nem titokban csinálja.
2019. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mire vársz?

Végig szeretned nézni ahogy az agyatokban kefél valakivel?

Szakits!Ennyit tehetsz

2019. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Neked még ez kérdés hogy mit tegyél?!

Komolyan mondom egyre lejjebb a szint...

2019. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki páros lábbal. Társkeresőzij, tojik rád, hülyènek nèz azzal, hogy mèg tagadja, ès mèg tetejèbe ő van megsèrtődve, hogy lebukott. Kell ez neked?
2019. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
vannak női night klubok? Hol?
2019. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy nincs gyerek és így könnyen ott tudod hagyni
2019. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nalunk sincs szex,igy keresokrol szedem fel a szeretoim,h szexhez jussak. En nem fogok mindig kezdemenyezni. Jut eleg szerencsere,jol nezek ki.

N

2019. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!