Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátotok nélkületek megy szülinapi buliba?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem igen. Engem legalábbis nem zavar, de én örülök, ha nem kell ilyenekre elmennem.
2019. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Persze
2019. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Nagyban függ a körülményektől, hozzád való viszonyától.
2019. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Most búcsúztam el az enyémtől, elment egy haverja szülinapjára :)
2019. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyunk társfüggők sem sziámiak. :O

40N

2019. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Ez a társfüggő jelző egyszerűen nem ide illik, utolsó.

Egy egészséges kapcsolatban jó értelemben természetes hogy "függnek egymástól a felek" aki azt állítja hogy nem az igazából soha nem volt szerelmes vagy csak imitálta vagy magába van fordulva és magyarázza a szegénységi bizonyítványát.


Kérdező a körülmények elárulják miről is van szó, komplexusos féltékenységről vagy reális elhidegülésről, megcsalással a levegőben..

2019. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
6-os, csak a te kapcsolataidról tudsz nyilatkozni. Vagy most mondhatom azt, hogy aki ennyire meg akarja mondani, mások mit éreznek, annak szar a kapcsolata??
2019. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Nagy szerelmek lehetnek

ott ahol bezárnák egymást a vitrinbe mert amint egyik fél egyedül kimegy szülinapra v lemegy boltba pl máris félre kúrna..

40N

2019. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Szituációfüggő, van hogy igen, van hogy nem .

Ha alapvetően az ő haverja az ünnepelt, én találkoztam vele egyszer-kétszer maximum, akkor is röviden és a párom társaságában, a szülinap peig kislétszámú vagy kanbuli-jellegű, esetleg az ő közös pontjukhoz kötődik amihez nekem jövésem nincs (falmászó buli a falmászós haverokkal, megtartani nem tudom magam a falon), és megbeszéljük hogy nem megyek mert nem illenék oda, azt nem bánnám.

Ha közös, vagy "hozzám tartozó" barát bulijába menne el úgy, hogy tudja hogy én is mennék nagyon szívesen de valamiért nem tudok, azt szívemre venném azért.

2019. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Itt az a kerdes,h te mer nem mesz el addig egy szorakozohelyre nulizni pl. Te is csinalj programokat!
2019. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!