Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy jó lenne, ha edzene?

Figyelt kérdés

Megismertem 1 arcra nagyon szép, rendezett csajt, sőt ruhában is nagyon csinos..magas, vékony, pici fenék, mindig ízléses. Aztán mikor elősször szeretkeztünk totál leombozott, hogy hiába vékony, ha hozzáérek akkor a fenek, combja folyik a kezemben.

18lány

23pasi


2019. febr. 2. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Menjetek együtt!
2019. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én edzek, de mondjam meg neki, hogy gyere velem, mert rádférne?
2019. febr. 2. 18:42
 3/17 anonim válasza:
78%
Inkább hagyd ott, ha neked az a legfontosabb, hogy kifogástalan legyen a teste, akkor egyszerűen nem illetek össze. Hagyd meg azoknak, akik értékelni tudják így is hogy nem olyan feszes mindenhol mint ahogy azt elvárod a média és a többség nyomására
2019. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%

Ekkora baromságot mint az utolsó válaszoló csak olyan írhat, akinek sosem volt senkije.


Vedd rá, hogy menjen veled, add be neki poénkodva, hogy rá is ráférne, ha van 1 kis esze, veszi a célzást, az ő érdeke is.

2019. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Válogatós vagy!
2019. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
MOndd neki, hogy boldog lennél, ha veled menne, mert nagy örömet okozna ezzel neked. És minden percet élvezel az együtt töltött időben és ez minőségi ugrást is jelenthetne neked ;).
2019. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Te tan tökéletes vagy talán???!! Idióta kretén!!!
2019. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Valahogy azt kéne neki előadnod, hogy mennyire élvezed az edzést. Hogy milyen kellemes, amikor izomlázad van meg ilyesmi, szóval a lényeg, hogy vonzóvá tedd a tevékenységet vagy a testmozgást. Mondhatnád neki, hogy "Olyan jó lenne egyszer együtt menni, szerintem te is élveznéd, na meg biztosan baromi szexi lennél feszülős edzőruhában". Gondolom, hogy te is így gondolod, tekintve, hogy ahogy említetted, a vizuális része nagyon tetszik, hanem a testi érzetekkel van gondod. Szerintem ez még nem átlátszó annyira, mert én jógázni járok, és van, hogy random megszólalok, hogy "Basszus, ez az izomláz mennyire fantasztikus érzés", mert számomra valóban az, szoktam is ajánlani embereknek. Szóval ha azt látod, hogy vevő a dologra, akkor örülhetsz, ha pedig nem annyira, akkor hát...

Viszont egyébként biztos vagy benne, hogy nem jár sehová sportolni csak mondjuk olyan alkat, aki nagyon nehezen izmosodik? Mert ilyen is létezik. A másik pedig, hogy biztos vagy benne, hogy akkor eléggé működik a kémia, hogyha ez ennyire zavar benne? (Félre ne érts, szerintem ilyen is előfordulhat abszolút)


Szerintem direktbe ne mondd meg neki, mert azzal tényleg megbántanád. Legalábbis, ha nekem valaki ilyet mondana, akkor tuti ott hagynám, mert én minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy formában tartsam magam. Meg ha mondjuk nem is mozgott igazán sokat sosem, az azért is lehet, mert nem igazán voltak súlyproblémái, és nem is hívták nagyon fel a figyelmét, vagy nem nevelték rá a mozgásban gazdag életmódra.


Szerintem ezzel mindenképp bánj óvatosan, mert ezzel azért lehet töréseket okozni, főleg, hogy a mai világban már tényleg nagyon ki van téve a közösségi média hatásainak az ember, és ha emiatt mondjuk eszetlen fogyókúrázásba kezdeni, mert félreértene és azt hinné, hogy kövérnek látod, azzal többet ártana magának, mint azzal, hogyha nem csinál semmit.

2019. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom, ki hogy van vele, de engem beindit az, ha gyurmazom erosen a popsit szexnel es kicsit kituremkedik az ujjaim kozt, meg van egy kivanatos rezgese, ha racsapok, vagy jar a no. Nagyon creepy vagy. 31f
2019. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem az van, hogy nem működik a kémia, mert szexinek tartom így is, de nagyon beindít engem meg a feszes popsi. Köszi azért a tanácsokat, emiatt akkor se dobnám, ha nem akarna edzeni...csak jó lenne.
2019. febr. 2. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!