Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagyja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyja a barátnőm, hogy ápoljam?

Figyelt kérdés

Beteg, influenzás és szeretnék segíteni neki. Kérdeztem, csináljak teát, a válasz nem, majd ő megcsinálja. Készítettem ebédet, kérdeztem, hogy vigyem be neki, a válasz megint csak, nem kell. Hozzak reggelit? Nem kell, hagyjam már békén. Kicsit rosszul esett, mert tényleg segíteni akartam, szeretem és rossz így látni, de ő mindenáron úgy akar csinálni, mintha kutya baja lenne. Tényleg én vagyok túl atyáskodó? Más se szereti, ha így gondoskodnak róla?


F/25


2019. febr. 2. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyunk egyformák. Bár ezek lehetnek jelek.. Én daganatos vagyok,sose mondanék olyat a férjemnek aki segíteni jön h hagyjon már békén,max megkérném h szeretnek egyedül lenni,de eleve jól esik a törődés.. Figyelj a jelekre.

40N

2019. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha beteg vagyok, akkor nem szeretem mas emberek tarsasagat, hagyjon beken mindenki. :D A baratnod nem akar megbantani, csak rosszul erzi magat a boreben es ezert ilyen harapos a kedve.
2019. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Èn elfogadnàm a törôdèsed, ès örülnèk, hogy segítesz meggyógyulni.

A barátnőd egy kényes pi””a, hagyd el, ez csak rosszabb lesz.

21/N

2019. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Ilyenkor borítanám rá a reggelit amit csináltam neki hogy érezze a törődést aztán soha többé nem csinálnék neki semmit.
2019. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad ezt már így őszintén tőle megkérdezni, vagy mindjárt rohantál a Gyakorira? Tudom, kellemetlen meg minden, de ha rákérdezel, vagy megnyugtat a válasza, vagy egy csomó más problémát felvet a kérdésed, de mindenképp érdekes rákérdezni.

Az biztos, hogy az átlag nő elolvadna tőle, ha a párja segítene neki a betegsége alatt, szóval nálatok, vagy van valami ki nem mondott probléma, vagy a párod nagyon zárkózott. Ez nem biztos, hogy baj, de ha tisztázod vele, hogy ő ilyen, és téged nem zavar, akkor nyugodtan alhatsz.

2019. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen,nem szereti ha betegen körülugrálom. Idén most egyszer hagyta,hogy csináljak neki egy neo citrant. Valaki ilyen,kész,el kell fogadni. Ha tényleg segíteni akarsz,akkor azt tedd,amire NEKI SZÜKSÉGE van,és ne azt,amire neked lenne. Érted? Ha neki az kell,hogy békén hagyd,akkor hagyd békén,mert azzal segítesz.
2019. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, ha ezt szeretné.
2019. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!