Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ment már szét párkapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már szét párkapcsolatotok amiatt, mert a szülők vagy anyós - após túlságosan beleszóltak a dolgaitokba?

Figyelt kérdés
Nagyszülőkre mi az, ami tartozik még, és mi az, ami már nem?

2019. febr. 2. 19:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg mi a helyzet akkor, ha a nagyszülők között nincs még a legcsekélyebb kapcsolat sem? Sosem találkoznak, nem beszélgetnek telefonon sem, nem írnak egymásra..stb? Ez baj szerintetek? Vagy csak az számít, hogy í pár két tagja kijöjjön egymással?
2019. febr. 2. 19:28
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Akartak ármánykodni... csak mi következetesen kirekesztettük őket az életünkből.
2019. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szét nem mentünk, de nagyon-nagyon megkeserítette az életünket az ellenkezésük a kapcsolatunkat illetően.
2019. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Legutolsó kapcsolatomnak a hölgyemény édesanyja miatt lett vége.
2019. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De ezt én nem is értem: boldog lesz attól bárki, ha a fia vagy lánya szétmegy a párjával, akivel egyébként meg tudnának lenni kettesben?


Én biztos azt nézném, ami a gyerekemnek jó. Max ha fura a párja, óvatosságból figyelmeztetném egy-két dologra, de valamiért csak őt választotta, így a végén mégiscsak megbíznék a választásában.

2019. febr. 2. 19:43
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nagyim kitagadta a saját fiát, mert az olyan nőbe volt szerelmes akire nem adta áldását...


Helyzet van. Nektek erre kell reagálni. Felesleges a másikat megfejteni.


Mikor engem mutatott be otthon a párom először, az anyja kicsit ledöbbent. Nem kedvelt. Bár volt olyan diplomatikus, hogy nem mutatta.

2019. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Bár volt olyan diplomatikus, hogy nem mutatta."


Az én családom oldaláról pont ez a bizonyos diplomáciai érzék hiányzik.

2019. febr. 2. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Bizony, hogy ment már szét. Kettő is. Sajnos konkrét véleményem van mindenről amit szeretek is hangoztatni.
2019. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyós próbált szétszedni minket, nem hagytuk. Úgy gondolom, ha sikeres az akció, akkor igaza volt a szülőnek és nem a megfelelő ember mellett vagy.
2019. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!