Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, szokjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, szokjam meg, hogy egy méltatlan helyen élünk,3-an 1 szobában, rossz állapotú házban, mert nagy a kert, és a férjem egyébként sem tud más helyet elképzelni, mert nem tudja hol lenne jó?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy ez nem ideális, de nincs jövőképe, szerinte rossz a világ amiben élünk, hogy nincs továbblépési lehetőségünk.

Már lassan semmihez sincs kedvem...A válás nem opció. Az életkedv függ a körülményektől? Hogy tudnám függetleníteni magamat ettől az érzéstől?



2019. febr. 3. 08:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Lépj előre!

Felújítás, ház bővítés, ott a CSOK, nem sok, de a semminél több. Apránként is sokat lehet alakítani, hol egy kis festéket, hol pár doboz csempét vesztek. Mi is ezt csináljuk. Nálunk nagy a ház, de rengeteget kellett rajta újítani. Egyre szebb kívül, belül, és idén végre jut energia a kertre is.

2019. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Több mint 10 éve vagyunk ezen a helyen. Az a baj, hogy nem tudom hogy lépjek előre. Nincs vízszigetelés, rossz a tető, a falak is rosszak, nincs központi fűtés, még tudnám sorolni. Csokra sajnos nincs lehetőség. Igazából ezt a házat el kellene bontani, de nincs pénzünk építkezni...ha lenne nem tudom mit akarna a férjem.
2019. febr. 3. 08:53
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
El kell adni, venni egy kis lakást.
2019. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%

#3. :D. A telekért kapnának 1-3 millát talán. Kétlem, hogy abból az albérleten kívül más kijön. :/

32/f

2019. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de 10 évig mit csináltatok? Már a gyereken kívül, akinek egyáltalán nem felelnek meg a körülmények. Gondolom, penészes is a ház.

Bunkó vagyok, tudom. De te se vagy különb, mint a férjed. Megérdemlitek, hogy a fejetekre szakadjon, csak a gyerek ne legyen közben otthon.

2019. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
51%

#4 ! Nehogy azt hidd:) a CSOK miatt az3rt eléggé jól el lehet adni teleknek hiszen azon lehet építkezni.

Igaz, most a lakások ára is fentvan, de mondjuk egy kisebb lakást ,olyasnt, amiben van összkomfort és nincs nagy kert már 15-20 misiét lehet találni.

2019. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
13%

Kicsit úgy írtad a kérdést, mintha csak a férjed tudna ellene tenni. Te nem tudsz? Te nem keresel pénzt nem tudsz félrerakni?

Amúgy a férjeddel értek egyet: rossz a világ amiben élünk. Kb lehetetlen, hogy saját házad/lakásod legyen. Ezzel én is így vagyok.

2019. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Pedig válni kellene.
2019. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%

#6. Ha lenne 15-20 misijük, akkor normális fedél is a fejük felett.

32/f

2019. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hitelfelvétel nélkül nem fog menni. Államilag támogatott lakáshitelt kell felvenni, ez már nem a devizahiteles időszak, nyugodtan lehet lakásra hitelt felvenni. Gyakorlatilag az egyetlen értelmes hitelfelvételi cél az ingatlan (ha nem vállalkozó vagy). Ez egy befektetés a saját és a gyerekeid jövőjébe. Persze nem rövid távú program, de szerintem aki gyereket szül, az úgyse 5 évre kell, hogy tervezzen előre. Vagy rosszul gondolom?
2019. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!