Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom gyonyoru lany, nagyon sok ferfinak tetszik es feltekeny vagyok ra?

Figyelt kérdés

A problemam a kovetkezo: baratnom munkajabol kifolyolag talalkozik jol kereso es sokszor jol kinezo ferfiakkal. En szemely szerint szinten jokepunek mondott, intelligens, de meg karrierem elejen vagyok, suliba jarok stb. Gondolkodok, hogy elhagyjam, es koncentraljak a sajat utamra, mert hiaba szerelmes belem es szeret engem, mas ferfiakkal az anyagi celjait hamarabb elerhetne. Esetleg velem sosem tudna... Suli utan kulfoldon is tudnak a vegzettsegemmel dolgozni es talan sajat magam anyagi, karrier elosegitese vegett, ertelmesebb lepes lenne mint ezzel a lannyal maradni. O ossze tudna gazdagabb, jo kepu sracokkal jonni, es hosszutavu kapcsolatot kialakitani, nekem meg talalni magamhoz egy lanyt akivel a kozos eletemet fel tudnam epiteni.


Hozza kell tenni, mind a ketten szeretjuk egymast.


Mit gondoltok?


2019. febr. 3. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolom, hogy jobban is teszed, ha szakítasz vele, hagyj keressen egy agyilag érett, nem rinyapinya férfit. Kisebbségi komplexusban szenvedsz. A probléma egyedül veled van.

Ne zavarjon, hogy azért van veled, mert szeret és lesz..rja az anyagiakat...ááá.. luxus elhinni, ha valaki nem a pénztárcádat nézi.


Apád is ilyen, mint te?

2019. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Mi van, ha a kedvesed nem a készbe akar beleülni, inkább megteremtené az élethez szükséges dolgokat azzal, akit szeret? Mi van, ha úgy gondolja, hogy azzal tervez hosszú távra, aki fontos neki, és nem egy bankszámlához akar hozzámenni?


Komolyan nem értem, egyes férfiak hogy lehetnek ekkora idióták.

Van egy okos, szep barátnőd, kerdező, aki téged választott, te meg a jövő tervezgetése helyett kattogsz, és inkább választasz egy olyat, akit közel se szeretsz majd így, semmint felnőlj a feladathoz.

2019. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem, te nem szereted őt eléggé.
2019. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen helyzetben a veszély mindig fennáll, hogy egy nő nagyot akar majd dobbantani, ha a lehetőségek úgy adódnak számára. Végül is ez a női alaptermészet része, hogy mindig a számukra anyagilag ideális utat választják, és még csak szemrehányást sem lehet nekik ilyesmiért tenni, mert ők így vannak programozva. Viszont kár lenne szakítani vele, használd ki a helyzetet amíg veled van, de készülj a legrosszabbra, hogy ne érjen váratlanul, amikor bejelenti, hogy ő akkor most továbblép...
2019. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Önbizalom 0

Rinyapinya egy gyerek vagy te

Én barátnőm is sokkal okosabb és gazdagabb férfiakkal találkozok munka miatt, én szakmunkás vagyok de kicsit se èrdekel mert tudom,hogy engem akar és szerelmes belém.

Tudod akit vinni lehet jobb ha elviszik :)

2019. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet onbizalmam nulla de tenyleg ez a noi alaptermeszet, dominansabb him/ferfire vagynak a nok. Adott egy szep, okos, csaladcentrikus lany, aki baromi jo csalad anya lenne egyszer.


Azert nem lenne megoldas azt az utat valasztani, hogy vele maradjak ideig oraig, mert akkor az orromra eshetek. Ha vele maradok akkor anyagilag megterhelobb lenne nekem (Magyarorszagon el kezdeni elni dolgozni stb). Valaszthatom h kulfoldre menjek es ott alapozzam meg a sajat jovol belkule.


Tehat ha vele maradok es 2-3 ev mulva meggondolja magat, akkor nagyon megszivtam, mert valaszthatnam a sajat biztos jovonet. Ha vele maradok akkor ugy erzem kicait raalapozok mindent.


Mit gondoltok?

2019. febr. 3. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Na akkor nyersen és őszintén:

Engedd is el őt, mert meg se érdemled, komolyan.

Ne barátnőt akarj, hanem szerezz Önbizalmat!!!

Mivan a mai pasikkal de tényleg?! Kiábrándító.

2019. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem primitív vagy, már meg ne haragudj. Nekem is ilyen melóm van, mégis a "csóróbb" párom mellett vagyok. Mert őt szeretem. Pont le.szarom a pénzt, mindketten megteremtjük, ami kell.


Mondjuk kinézhetnéd ezt pl a barátnődből is, nem azonnal elméleteket gyártasz, hogy minden nő pénzleső és be akar ülni a kényelmesbe.


30N

2019. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahelyett hogy orulnel es boldog lennel vele folyton azon sápítozol milyen szerencsetlen vagy, csak magad korul forogsz.

Szerinted igy hogy tud boldog lenni veled?

Legy ferfi allj talpra.

2019. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy ha annyira bena vagy hogy megsem akkor hadd legyen boldog neked meg ji tovabbi rinyálást
2019. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!