Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vigasztaljam meg a barátomat?

Figyelt kérdés

Tegnap történt velünk egy eléggé kellemetlen dolog. Együtt sétáltunk hazafelé amikor egy 4 fős fiú csapat elment mellettünk és hangosan nevettek egyet. Hangosan megjegyezték,hogy " az a kis nyomorék mit akar attól a lánytól, a lány sokkal jobbat érdemel nem egy olyan visszataszító hülye gyereket". Próbáltam vigasztalni,hogy ne foglalkozzon velük de azóta nem keres és amíg hazakísért hozzám sem szólt. Láttam rajta,hogy nagyon rosszul esett neki. Ő nem egy nagyszájú fiú, nagyon csendes és visszahúzódó.


Mit tehetnék,hogy ne legyen szomorú a történtek miatt?



2019. febr. 3. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Keresd fel, bújj hozzá öleld meg és mondd el hogy neked ő a legvonzzóbb férfi a világon.
2019. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Biztosítsd arról, hogy te nem gondolod róla ugyan ezt.

32/f

2019. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsés srác. Keresd fel.
2019. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
A férfi önbecsülést nehéz visszaállítani. Nekem például ez, hogy hozzám bújnak nem használna. Inkább azt éreztesd vele, hogy olyat tud amit más nem.
2019. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy ők téged.

32/f

2019. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. febr. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!