Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a barátnőmet hány férfival feküdt le előttem.22 éves és hattal, én vagyok neki a hetedik. Nagyon zavar, nem tudok megbarátkozni ezzel a tudattal. Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást fél éve együtt vagyunk, de csak most jutottam el odáig, hogy megkérdezem. Most viszont kavarognak bennem az érzések, hogy ennyi ember "àtment" már rajta előttem.


Férfi társaim, ti hogy reagálnátok ezt le? Én fogom fel rosszul, vagy másnak is gondot okozna ez?

Egyszerűen rossz érzés, hogy az a lány akit szeretek ennyi emberrel volt már előttrm. Ha szexre kerül a sor csak azon jár az eszem kikel lehetett előttrm együtt, stb.. egyébként jól megvagyunk, szeretjük egymást, de ez teljesen kiakasztott.


25F


2019. febr. 3. 12:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Neked súlyos önértékelési bajaid vannak.
2019. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy nem reagálnék. Teljesen normális, ha valakinek voltak férfiak az életében. Engem nem zavarna.


Gyűjts magadban egy kis önbizalmat mert nagyon szánalmas és lúzer dolog ilyenen problémázni.

2019. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Hála a teremtőnek nem vagyok beteges, hogy ilyenek zavarjanak.

Mi az, hogy csak ezen jár az eszed? Te jóságos szent kaka.


22 évesen 6 férfi + te. Tegyük fel, hogy 16 éves korában történt az első. Szóval évente átlagosan 1 új ember. Ez tényleg olyan sok?


Igen. Te fogod fel rosszul.

2019. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%

Azért az is fontos tényező, hogy ezek egyéjszakás kalandok voltak, esetleg ennyi kapcsolata volt, vagy netalán kapcsolaton belül csalt és így jönnek ki ezek a számok?

Picit én is sokkalom, viszont ha amúgy rendes és hűséges típus, ám fiatalabb korában volt néhány baklövése, esetleg átverték és ezért volt ennyi férfi az életében azzal talán megtudnék barátkozni.

Ha viszont megcsalta is az előző barátait az intő jel lenne számomra és nem lennék együtt vele. A másik dolog, hogy ha számodra ez az érték ilyen fontos szerepet játszik, előbb kellett volna kérdezni.

2019. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Atyáég.. megkérdezünk valamit, hogy utána csámcsogjunk rajta...
2019. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%
Sokall*om bocsi
2019. febr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nincs ezzel gond, szimplán ilyen értékrended van és kész. Mindenki másként van összerakva, ami valakinek lényegtelen az másnak fontos lehet.


Végig kell gondolnod, hogy mennyire zavar ez téged. Túl tudsz-e ezen lépni vagy sem? Ha igen akkor nincs gond. Ha viszont nem akkor állandóan ott motoszkál majd a fejedben, féltékeny leszel és csak tönkreteszed a kapcsolatodat. Ebben az esetben akkor nyilván hasonló értékrendű partnert kellene keresned.

2019. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Bezzeg, ha a pasinak volt 7 no az eleteben ennyi idosen, az normalis.

Szanalmas.

2019. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem ment át rajta senki, ő is aktívan részt vett a szexben.
2019. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Én megértem, de ha ez neked ennyire fontos, akkor nem lett volna szabad ennyit várni vele, hogy rákérdezz.

32/f

2019. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!