Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ideges néhány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ideges néhány férfi azokra a nőkre, akik szakítottak velük?

Figyelt kérdés
Velem is sok lány szakított, sőt minden esetben a lány, de azt látom, hogy igazából tényleg jól járt vele és jobb élete lett így évek távlatából nézve. Volt, aki nagyon jól tudott énekelni, neki gitáros srác lett a párja. Volt, akit érdekeltek a motoros kirándulások, talált is olyan férfit, akinek van motorja hozzá. A másik pedig tengerparti nyaralásról álmodozott, akinek olyan társa is lett, akivel ez kivitelezhető. Így 30 éves fejjel visszatekintve és reálisan belegondolva mindegyikük jól döntött.
2019. febr. 3. 15:43
 1/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Eleinte, azaz tizenéves korom végén, huszonéves korom elején engem is nagyon zavart, hogy mindig leléptek a csajok egy brutál alfahímmel. 35 évesen már csak nagyon minimális energiaszinten jelzem, ha valaki rokonszenves. Mivel a hátam közepére sem kívánok párkapcsolatot, nagyon kevés az esélye egy párkapcsolatnak részemről, de ha mégis valamikor összejönne valami az elkövetkezendő években, nem izgatnám magam, ha X idő múlva megpattanna a csaj egy jobb buliért. Nem érdekel a párkapcsolat.
2019. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Sérti a büszkeségüket. Az ilyen pasik nem is tekintik a nőt egyenrangú félnek önmagukhoz képest.

Az én exvőlegényem pl felpofozott mikor dobtam, fel volt hàborodva, pedig ő csalt meg engem. ( és nem is ez volt az egyetlen probléma vele) Vannak s**ggfejek. De szerencsére normàlis rendes pasik is, hàla égnek. A többi meg ...szarjon sünt.

2019. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Amiért a nők is ha szakítanak velük, bár ez utóbbit általában megelőzik úgy, hogy ők előbb szakítanak.
2019. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

A legtöbb férfi és nő ideges, ha eldobják. Pont ugyanúgy, mintha elbukna az érettségin/diplomán vagy kirúgnák őket a munkahelyükről.


Amúgy legközelebb a kamu kérdést ne ennyire mesébe illő párosításokkal írd le, mert ez a stilizálás még egy 10 évesnek is meseszerű... :D

2019. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!