Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiteget még mindig?

Figyelt kérdés

Szakìtottam az exemmel neki lett egy új baràtnõje de ha összefutunk folyton azt mondja hogy nem lesz meg neki sokàig a jelenlegi nõ ezzel reményt adva nekem miközben egésze nap leveleznek.Màr mindenhonnan letìltottam mert nagyon zavar hogy hülyìt.Miért csinàlja ezt velem!

35L


2019. febr. 3. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Azért csinálja, mert adsz rá lehetőséget és vannak ilyen személyiségű emberek akik mindenkit szeretnek hülyíteni.
2019. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert hagyod hogy hülyítsen.
2019. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól írják a többiek!


Lépj tovább és ennyi, küldd el az anyjába határozottan!

2019. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de 35 évesen már lehetne annyi eszed,és vagy tapasztalatod, hogy nem pocsékolod az idődet ilyen alakokra
2019. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert hagyod.
2019. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert érzi a végét a jelenlegivel,és milyen szörnyű lenne szex,és nő nélkül maradni,ha szakítanak vele.De ha ámít,akkor ott leszel neki,könnyen behízelgi majd magát a tiltásod ellenére is.
2019. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert hagyod. Engedd el a füled mellett amit mond, aztán kèsz. Ha nem foglalkozol vele, akkor leáll. Ilyenkor mond neki nyugodtan, hogy nem èrdekel, te már túllèptèl rajta. Nem is èrtem miben remènykedsz egyèbkènt. Gondolom okkal szakítottál vele, felmelegítèsnek meg semmi èrtelme, pláne ilyen link alakkal. 35 èvesen már nagyobb igènyeid is lehetnènek.
2019. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az új csajjal van, téged meg meg akar tartani a háttérben, ha dobja az új - akkor is legyen valaki aki beengedi az ágyába. Tehát nem reményt ad, hanem totál hülyének néz. Miért nem közölted már vele, hogy ha dobná az új csaja neked ő akkor sem kell? Ezt tedd egyértelművé. 31/N
2019. febr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!