Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A párom családi cégben dolgozik, de van egy másik cég, akikkel nagyon jóban vannak. Minden évben van ennek a cégnek ilyen téli 2 napos csapatépítője Balatonon. Párom, apukája, tesója és annak párja lementek tegnap, de úgy volt, este jönnek is haza. Még beszéltünk este 8kor, mondta, 23-24 óra körül indulnak haza. A párom apukája a szomszédban lakik, így arra ébredtem hajnal 3kor, hogy megy a szomszédban a tv, tehát apukája itthon van, párom sehol. Hívtam, hívtam, nem vette fel. Apuját nem akartam felébreszteni. Egész éjjel nem aludtam. Reggel fél 8kor hívott fel, most hozzàm haza a Balatonról. Nagyon mérges voltam rá, mert nem azzal volt a baj, hogy végül lenn maradt, hanem azzal, hogy még egy SMS-t sem írt, és utolérni sem tudtam. Tudja jól, oda megy, ahova akar, ebből nincs nálunk gáz. Az a baj, hogy többször előfordult már együtt töltött 5 évünk alatt, hogy elment valamerre és nem lehetett elérni, fogalmam sem volt, merre van reggel 6kor pl. Így ez már a sokadik húzása. Mindig azzal jön, hogy sokat ivott, de ilyenkor elgondolkozom... Csajozni biztos nem szokott ilyenkor, csak szinplán mehetnékje van. 30 éves, ki kellene nőnie ezekből. Mikor hazajött, először neki állt feljebb, aztán lezuhanyzott és bocsánatot kért stb. Lehet túltolom a bringát, de annyira felidegesített, hogy a cuccaim egy részét összepakoltam, hogy elmegyek pár napra. Mint említettem, ő 30, én 27 (nő), 5 éve együtt.
2019. febr. 3. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy 5 éve ezt tűröd.Hogy erre van szükséged,máskülönben már leléptél volna.
2019. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Osztom az egyest. Valamint ne vegyél mérget hogy nem csajozik.

Ok nélkül nem tűnnek el az emberek/nem lesznek elérhetetlenek...

2019. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is voltak görbe estéim, de mindig küldtem legalább egy 2 mondatos üzenetet a páromnak, hogy figyu bébi, jelenleg X helyen vagyok, nem tudom, mikor érek haza, ne várj, vedd ki a kulcsot a zárból, stb.

Nem hinném, hogy ez olyan megerőltető lenne, de velem is ezt csinálta az exem, és meg tudtam volna fojtani egy kanál vízben. Főleg, amilyen idióta módon tudott viselkedni bebaxarintva.

Beszélgessetek el erről, de én sokáig nem tűrném ezt a linkeskedést. Nem arról van szó, hogy ne menjen el a haverjaival, de ez azért túlmegy az észszerűség határán. És én sem vennék rá mérget, hogy nem csajozik.

2019. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!