Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy "második munkahelynek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy "második munkahelynek" tűnik a párkapcsolat akkor szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy lánnyal. Több randin túl vagyunk már, de számomra nagyon kimerítő az egész. Nagyon egyoldalú a kapcsolat. Állandóan én keresem, állandóan próbálok jobbnál-jobb közös progamokat szervezni. Ő csak annyiban járul hozzá, hogy válaszol a telefonra/sms-re vagy eljön randizni. Amikor találkozunk inkább arról beszélgetünk amiről ő szeret.

Bárhova hívom mindig van valami ami nem tetszik neki:

Menjünk korcsolyázni -> nem tud, túl nehéz, nem akarja, hogy megtanítsam

Menjünk kajálni a vároba -> ő az otthoni kaját szereti

Menjünk síelni -> hasonló válasz mint a korcsolyázásnál

Menjünk sétálni -> túl hideg van

Menjünk konditerembe (mondta, hogy szeretne járni) -> nem tudja az edzésprogramokat...pedig megmutattam volna neki


Valahogy sikerült, hogy elmenjünk moziba...ott is négy jegyet vettünk mert az első időpont amiben megegyeztünk és megvettem a jegyeket nem tetszett neki ezért kellett még két jegyet venni.


Ennél már az egyedüllét is jobb.


2019. febr. 3. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A szex legalább jó?


Egyébként az utolsó mondatod helytálló. Sajnálom haver, találsz jobbat.

2019. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szex jobb mint egyedül
2019. febr. 3. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakítanék, egyoldalúnak tűnik az egész.
2019. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ő ilyen otthonülő típus te pedig izgő-mozgó.

Mitől lenne ő rosszabb mint te. Csak épp másak vagyok és nem illetek össze.

2019. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És otthon nem működik a telefon, hogy felhívjon? Itt inkább arról van szó, hogy amíg én kínlódok, hogy töltsünk minél több időt együtt, ő még arra sem hajlandó, hogy néhanapján megkérdezze, hogy "élek-e még".

Nem azt várom el, hogy udvaroljon nekem hanem, hogy mutasson egy minimális érdeklődést irántam. Mondjuk abban igazad van, hogy nem illünk össze.

2019. febr. 4. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy csomó ilyen kapcsolattípus van csak nem célszerű azok előtt panaszkodni akiknek ennyi se jut
2020. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek más a problémája...és mindenkinek a sajátja a legnagyobb.

Amúgy azóta már szétváltak az útjaink ezzel a leányzóval. "Sajnos" az idő mindent megszépít. Néha úgy gondolok vissza, hogy nem is volt annyira rossz vele, de akkor elolvasom ezeket a kérdéseket és minden negatívum felelevenedik.

2020. máj. 1. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!