Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog hogy a párom az exével beszélget és találkozgat titokban?

Figyelt kérdés
5 évig voltak együtt, kb 1 éve mentek szét. Állítása szerint egyikük sem akar semmit mar a masiktól, de titokban messengeren és telefonon beszélgetnek, néha találkoznak is. Nemrég egy üzenetet kapott amiben elhívta kávézni/teázni. Szerintetek ez normális? Ti hogyan viselnétek a helyemben?

2019. febr. 4. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell titokban tartania, csak innentol kezdve velem nem tudna tobbet semmilyen platformon beszelgetni. Nincs ertelme ilyennel huznod az idodet. A parod epp melegiti fel a kaposztat, csak meg nem biztos hogy finom lesz, ezert kell a talon is, vagyis te.
2019. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Persze, normális! Nagyon sokan már hármasban is el tudják képzelni az életüket. Egyik nap veled, a másik nap az exével. Te meg annyira buta vagy hogy ide írsz ki kérdést, ahelyett hogy lelépnél tőle. De ha neked így jó, akkor élvezd továbbra is hogy hülyének vagy nézve....
2019. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy nem viselném.Titokban beszélgetnek.Gondolom,mert tudja,hogy ez Téged zavar.Akkot hagynám élni a volt nőjével.
2019. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerinte túlreagálom, és inkább nekem kellene lezárnom ezt a témát mert részéről levan. De akkor miért nem közli a sráccal egyértelműen hogy ne keresse? Csak nekem nem tetszik ez a barátok maradunk dolog?
2019. febr. 4. 08:52
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha annyira mindent tényleg lezártak volna, akkor miért a titkolózás? Miért nem beszél nyíltan a párod, vállalja fel, hogy írkodtok? Elmondom: Mert ott még dögivel vannak érzelmek. A sumákolás már egy jel, hogy ez nem csak egy egyszerű barátság.
2019. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazuk van az előttem szóloknak. Te csak a “b) terv “vagy, ha nem tudna az exével újra összefeküdni. Sajnalom,
2019. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bámulatos, mennyire hülyének néz téged.
2019. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Bocsi, elírtam egy szót. Nem ti írkodtok, hanem írkodnak.
2019. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeem ember pfff. Hagyd ott jobban jársz. Ne legyél nagyon hülye :(
2019. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam mindkét helyzetben:

Először az exem nem tudott elszkadni a volt nőjétól, titokban találkozgattak, megcsalás is lett a vége. Ugyanez volt: beszélgettek, megmondta az exem, hogy én vagyok a hülye, szálljak le a témáról.


Majd én sem birtam elszakadni az exemtől, egyre sűrűbben beszélgettem vele: az akkori párom nem tudott róla. Tudatositottam, hogy érzek a régi iránt, ezért szakitottam.


Nem reagálod túl és nem normális a helyzet.


30N

2019. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!