Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden tökéletes lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden tökéletes lenne a párodban, de otthon ülő típussá válna el hagynád?

Figyelt kérdés

Régen nem volt ilyen, sok szép helyre el mentünk jártunk moziba, bálba, kirándulni. Azonban az utóbbi egy évben már sehova sen megyünk reggel 6-kor fel kel megy dolgozni, szabad napjain is fel kel el megy a műhelybe mert most méheknek csinál kaptárt azokkal akar foglalkozni. Meg mellette még van más hobbija, abból is van keresete,plusz főállású munkája. 29 éves, szeretne összeházasodni. Komolyan gondolja velem, soha nem csalna meg, vágyik családja, közös lakásra. Amiben tud támogat, kedves velem, nem felejti el a jeles napokat születésnap, nevnap stb.

Ha meg szervezném el jönne velem, de tudom meg érzem, ha magától kellene menjen soha nem nyaralna, utazna. Ugye így nem fog menni hosszútávon? Én mostanában nagyon mennék, utaznék, nyaralnék. 🙁



2019. febr. 4. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon szeretek otthon ülni, így nem is hiányzik a kirándulás, a nyaralás.

Kertesházban kiteszel egy medencét, veszel finomságokat, ott sertepertélnek az állataid, saját kényelmes ágyadban alszol. Nincs ennél pihentetőbb.

2019. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Akkor szervezd meg, aztán menjetek. Emiatt miért ne menne?

Van akit nem köt le az ilyesmi, de én pl imádok utazást szervezni, tervezni mit akarok megnézni, hol legyen a szállás, stb. nem adnám ki a kezemből semmiért. Ls külön szeretem, hogy egyedül csinálhatom.

Az én párom sem ülne neki, de szívesen jön velem.

Én ezt nem látom problémának.

2019. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Keress magadnak hobbit, és nem fogsz unatkozni.
2019. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Az előző válaszolók nem olvasták el a kérdést, vagy mi? Van, aki ilyen, igen, de a kérdező konkrétan az első mondatában leírja, hogy a párja nem volt ilyen.

A saját hobbi meg teljesen jó dolog, de nem pótolja a minőségi KÖZÖS időtöltést.


Kérdező, beszéltél már vele arról, hogy MIÉRT változott meg, miért nem akar már veled menni sehova? Mit mondott?

2019. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4

Igazad van.

2019. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja most sokkal fontosabb dolgokra kell a pénz, nem sajnálja, de másba kell most fektetni, el jön majd az ideje meg pénz erre is. 😏
2019. febr. 4. 12:55
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Csak simán utolérte az mikor egy férfi azt gondolja az anyagi biztonság a legfontosabb!

Pedig az érzelmi rész nem szenvedheti ennek kárát. Ezt beszéld meg vele. Viszont nem gondolom hogy ez óriási problémát jelent, ha neked kell szerezni programokat. A lényeg hogy elmegy!

2019. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ezt nem látom szakítóoknak. Max. te leszel a felelős azért, h.mindent megszervezz. Ez fárasztó, de ha amúgy minden stimmel,akkor ne dobd el a kapcsolatod. Eleve van egy munkamegosztás, van, amit neked kell vállalnod. Másrészt természetes, hogy egyvalakiben nem fogsz mindent megtalálni, amit keresel. Nincs tökéletes társ,kompromisszumokat kell kötni.
2019. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha megszervezed, elmegy. Te menni akarsz. Akkor mi a kérdés? Tessék megszervezni a programokat, utakat és elvinni őt. 😊


Nálunk is hasonló a szitu amúgy, minden program rajtam múlik, aztán mindig örül, mert ő is élvezi és a gyerekek is.

2019. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék el magamtól nyaralni. Még a munkahelyemre sem szeretek utazni. A barátnőm általában megszervez mindent és bejelenti, hogy tegyem szabaddá X hétvégémet a hónapban.

Még arra is húzom a számat, de amikor elmegyek, akkor jól érzem magam.


Ő is tudja, hogy otthon ülős típus vagyok.

2019. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!