Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragudtam meg? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg? Hogy lehet valaki ilyen

Figyelt kérdés

Két napja itthon fekszek beteg lettem(magas láz,köhögés)és kérdeztem a barátomat,hogy el jön-e majd a hétvégén(ugyanis egy hétig nem látjuk egymást)erre a válasz az volt,hogy nem hiszem nem fogom elkapni a betegseget?

Amikor eleve voltam már orvosnál és gyógyszert szedek meg egy hét alatt csak meggyógyul az ember.Jogos a sértődésem?


2019. febr. 4. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem jogos. Nem mindenki tud kivenni egy hét betegszabit, ha elkapja. Attól, hogy szedad a gyógyszert, mèg hordozod a betegséget. Megértem, hogy gondoskodásra vágysz, de az ő oldala is jogos.
2019. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem jogos, egy önző hisztérika vagy.
2019. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
És ha együtt laknának utolso,v te nem mész haza ha vki beteg.. Ugyan tipikus szarok a másikra ha egészséges is tipusu..
2019. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Értem...

Akkor a legközelebbi megfàzàsnàl bàrmi màs betegségnél költözzek addig ki a hàzból míg meg nem gyógyulok?

Vagy a gyereket költöztessem el addig míg beteg?

Azért ennyire ne legyen màr beszari senki.

2019. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Oke.Igaziból annyira nem jogos,hogy emiatt ennyire kiakadj.Viszont az hozzátartozik a tényekhez,hogy ha a párom beteg lenne nem nagyon zaklatna,hogy lázas, simán mennék.Plusz a hétvégére le kell mennie a láznak,hacsak nem influenza.Amikor együtt élsz valakivel,és az egyik megbetegszik nem költözöl haza arra az időre.
2019. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy jó kibúvó volt neki hogy ne kelljen mennie.Ennyi.Kicsit én is megsértődnék.
2019. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Tudom, most a sok okoskodó "betegen ne menj a párodhoz" huszár le fog pontozni, de ez van.


Gondolom az influenzát kaptad el, aminek a lefolyása ha nem tévedek pár nap. Hét fő van, hétvégére, mondjuk szombatra már sokkal jobban leszel. Szerintem akkor már találkozhattok. De abba se halna bele a barátod ha hétköznap egy órára, vagy fél órára meglátogatna.

Nem érdekel az a duma, hogy annyi idő alatt is el lehet kapni. Ennyi erővel ne menjen senki utcára, mert ott is el lehet kapni. Keressen mindenki steril közeget magának és pukkadjon meg egyedül.

Amikor én meg voltam fázva, átjött a barátom, bár oké nem volt magas lázam. De fordított esetben én is meglátogatnám őt, ha szüksége lenne valamire, vinném amit szeretne. Bevásárolnék helyette amíg nem tud.

Kedves steril környezetbe vágyók! Amit fent leírtam úgy hívják, hogy PÁRKAPCSOLAT, amikor gondoskodsz a másikról, jóban rosszban, és igen sajnos ebbe az ilyen csunya betegségek is bele tartoznak.


Nem csak egészségesen létezik párkapcsolat, hanem betegen is.


Plusz ha már együtt élsz a másikkal mit csinálsz? Elköltözöl amíg beteg a párod? Komolyan az eszem megáll milyen emberek vannak.

2019. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha együtt élek valakivel sem lógok a nyakán, ha épp fertőző beteg. A párommal külön alszunk, ha valamelyikünk beteg. Nincs puszi, nincs bújás. Akkor meg minek menne most át, nézni a szenvedésed 2 méterről?
2019. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
7-es jól írtad.Fura ez a GYK- közeg.Nem véletlenül bolyongnak itt a nagy ködben párkapcsolati témában.
2019. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
8-as írta jól.
2019. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!