Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy ez tényleg idegesitő?

Figyelt kérdés
Egyedül élek egyenlőre a lakásomban.Próbálok mindig finom vacsorát főzni, mikor a párom eljön hozzám meló után. Csak úgy betoppan, leül az asztalhoz, elkezdi zabálni a kaját, még csámcsog is mellé plusz beszél. De olyan szinte tömi magába, hogy a kanál vagy amivel épp eszik állandóan hangosan neki koccan a fogának. Közbe pedig hajtogatja, hogy ilyen finom olyan finom. Ha mondok neki valamit ami nem a kaja körül forog akkor vagy megvonja a vállát, vagy azt mondja ez van. És folytatja a habzsolást jó hangosan. Nagyon idegesítő. Nem eszik sokat, de egyszerűen nem bírom elviselni amikor így eszik. Lehet az is a bajom, hogy 2 év alatt ő egyszer sem készített nekem vacsorát, vagy nem tudom.
2019. febr. 4. 16:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem mindig eszik így, csak amikor éhesebb. Étteremben, vendégségben tud normálisan is enni.
2019. febr. 4. 16:04
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezt meg olvasni is undorito volt.
2019. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

"Lehet az is a bajom, hogy 2 év alatt ő egyszer sem készített nekem vacsorát"

Igen, valószínűleg ezért idegesít minden mozdulata.

2019. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha ez az 1 idegesítő tulajdonsága van akkor szerencsés vagy hagyd békén...Egyébként miért nem dobod neki oda viccesen hogy a disznó nem érezné magát disznónak mellette vagy bármit.Túl nagy ügyet nem kell belőle csinálni.
2019. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Engem valamiért az ilyen zabálások annyira undorítanak. Nem nagy dolog, de nekem az.
2019. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég ellenszenvesnek hangzik a leírás alapján.


Máskor hogy szokott viselkedni, kajáláson kívül? Máskor sem lehet sokat beszélni vele különböző értelmes témákról?

2019. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
"Nem nagy dolog de nekem az" 5-ös akkor veled van a probléma!Aki Ennyit nem bír elviselni az ne is akarjon párkapcsolatot mert ez ló..sz ahhoz képest amiket az együttélés során idegesítőnek gondolunk.
2019. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Megtudlak érteni, az egyik családtagom szokott csámcsogni mellettem (érdekes módon ha másokkal van nagyobb társaságban nem, csak mellettem) baromira idegesített. Nem haragszom rá emiatt, de attól még idegesítő.


A leírásodban nem értettem azt a részt, hogy “csak úgy betoppan”. Nem szoktatok beszélgetni semmit vacsora előtt? Se “szia” se semmi? Ez komoly? Hát elég kiábrándító.

2019. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Igazából ha már a párod,és ennyire idegesít ez az úgymond zabálás,akkor megkérhetnéd,hogy lassabban,és visszafogottabban vegye magához a táplálékot.
2019. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Másban is ennyire paraszt, vagy csak enni nem tanult meg kulturáltan?

Engem is zavarna egyébként.

2019. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!