Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg stressz és kudarc ért az utóbbi kb fél évben, és az utòbbi hetek pedig annyira nehezek voltak, hogy idegileg teljesen kikészültem, már dolgozni sem tudok szinte egyáltalán. Csalàdi és anyagi problémák vannak a háttérben. Legalább a barátommal jó volt a kapcsolatom, de tegnap òriási csalódást okozott.nem is tudtam megbocsájtani. Nagyon szomorú vagyok, és nem akar ez az érzés elmúlni.Nincs már olyan része az életemnek, ahol stimmelnének a dolgok.
2019. febr. 4. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Mi a baj konkrétan? Miben tudok segíteni?
2019. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor nagyon komolyan el kellene beszélgetned magaddal!!
2019. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék megvigasztalódni?nincs igazán kihez fordulnom, nem tudok senkitől segítséget kérni. Csak szeretném, ha ez a szomorúság elmúlna belőlem.
2019. febr. 4. 20:02
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy beszélgessek el magammal és miről? Hogy érted pontosan?
2019. febr. 4. 20:03
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Piálj az mindent megold!
2019. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
74%
Mit csinalt a párod? Kezdd el ott ezt az egész folyamatot ott, hogy pároddal leülsz beszélni és elmondod mi nem esett jól irányából aztán azt is hogy nem érted magad jól. Menj el bulizni, legyél barátokkal, tereld el a figyelmed. De a gondokat meg kell ezek előtt oldani. A piálás nem test jót, csak ideig-óráig
2019. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz így látatlanban tanácsot adni, mivel semmit nem tudok rólad. Nem ugyanazt javasolnám egy 18 éves lánynak, mint egy 28 éves nőnek. A barátoddal kapcsolatban sem írsz semmi konkrétat. Véletlenül került a kérdés az eljegyzés kategóriába, vagy ahhoz van köze? Írj részleteket, mert erre egyelőre semmit se lehet mondani.
2019. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Véletlenül van az eljegyzés kategóriában.

Nagyon részleteket nem szeretnék írni, (könnyű) megoldás úgy sincs. Inkább az érdekelne, hogy hogy vigasztalódjak meg. A barátommal már megbeszéltük, de én még mindig szomorú vagyok.

Nem tudok elmenni bulizni, kinőttem már abból a korból és nincs is kivel.

2019. febr. 4. 21:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó de mégis mivel bántott meg mert enélkül nem tudjuk miféle szintű vigasztalódás az elkenendő kompenzáció számodra..
2019. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

várj egy kicsit!


A barátoddal már megbeszéltétek, és együtt vagytok és jól megvagytok ketten?

2019. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!