Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet fenntartani Messeng...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet fenntartani Messengeren keresztül egy kapcsolatot? (Heti 1-2 nap tali mellett)

Figyelt kérdés

Szóval barátnőmmel 50km-re lakunk egymástól, leginkább hétvégén vagyok nála, olyankor általában minden jó, aztán jönnek a szürke hétköznapok és úgy vettem észre, mintha nem foglalkozna annyira velem, de nagyon határeset.


Legtöbbször én kezdeményezem a beszélgetést, és próbálok vele kommunikálni, azokra mindig készségesen válaszol, nem is mondhatom, hogy csak 2 szóban. Viszonzásul meg szokta kérdezni, hogy én hogy vagyok, arra válaszolok neki és ennyi. Utána mindig nekem kell felhozni témát, mert ő nem mesél magáról, nem érdeklődik, nem ír stb.

Volt többször olyan, hogy nem írtam neki egy-egy nap, olyankor mindig rámírt, igaz estefelé. nekem ez rosszul esik, hogy egyáltalán nem kezdeményez. Főleg amikor írok neki és már fél órája fönt van, de csak utána válaszol.

Szerintetek mi a normális? Ti mennyit beszélgettek egymással, akik hasonló kapcsolatban vagytok?

Minden reggel ráírtok és érdeklődtök párotok felől? vagy ez normális, hogy éljük az életünket, aztán nap végén beszélünk pár szót fél órás fáziskésésekkel?



2019. febr. 4. 21:50
 1/8 anonim válasza:

Jó lenne tudni, hogy hány évesek vagytok, hogyhan ismerkedtetek meg, mióta vagytok együtt, mennyire komoly kapcsolat ez?! Illetve amikor nálunk vagy, akkor kötetlen, felszabadult, gördülékeny a beszélgetés?

Egyébként szerintem ezt vele kellene megbeszélned. Ha tényleg szeret és pártjaként tekint rád, akkor ilyen dolgokról is tudnotok kell beszélni. Egy kapcsolat a kommunikációra is épül.

Mivel néma gyermeknek anyja se....

2019. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
beszéltünk erről. korábban említettem neki, hogy úgy érzem, hogy egy kicsit kevesebb figyelmet fordít rám, mint eddig. ő ettől egy picit szomorú lett és azt mondta, hogy ő ezt nem érezte így, viszont hogyha van tippem, hogy min kellene változtatnia, akkor szeretne ebben változni. 27 körül járunk mindketten.
2019. febr. 4. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat totális zsákutca; max. akkor működHET, ha fix. belátható időre szól és a kapcsolat ezt követően szintet lép. Nálatok szerintem az a baj, hogy lassan elhidegültök, ami így érthető. Ránézésre, huszonéveseknek tűntök és ilyenkor az ember nem arra vágyik, hogy péntektől vasárnapig lássa a másikat, a többi napon meg a mobilt vagy a monitort bámulja.


Én is azt javaslom, hogy üljetek le (személyesen!) és beszélgessetek kettőtökről, a kapcsolatotokról, a jövőről!

2019. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rockarc ***** válasza:

27 evesen szintet kell lepnetek. Miert nem koltoztok ossze? A mai vilagban munkat valtani eleg konnyu, az 50 km meg eltunne. Ennyit szerintem barmelyikotok be tud vallalni, felnott emberek vagytok, beszeljetek meg.


42F

2019. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, mi lassan 4 éve csináljuk ezt. Irtóó sokat beszélgetünk, nem tudom, csak úgy jön magától. Én még tanulok, ezért nem tudunk összeköltözni. 1,5-2 órányira lakunk egymástól, heti egyszer tudunk együtt aludni
2019. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég beteg. Egyrészt mert a csajok iszonyat sokat beszélnek és írnak! Le sem lehet őket vakarni! Másrészt meg 50 km az kb 45 perc kocsival. Ami lóf...sz!
2019. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A sztoriból 15-17 éveseknek képzeltelek titeket.

Ennyi idősen vicces, hogy te ilyen tini problèmákon aggódsz és nem látod át ezt az egészet.

Ha azt mondod már beszéltél vele erről akkor miért is nem változott semmi? Miért nem lép szintet a kapcsolat? Miért nem költöztök össze?

Egyébként szerintem egy kapcsolatban a kommunikáció nagyon lényeges. Ha ez nincs, akár írott formában, akár szóban....hát nem tudom, nem hiszem, hogy sok értelme van időt vesztegetni egymásra.

2019. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt nem a távolság a probléma hanem nem érdekled. Túl kell lépni sajnos
2019. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!