Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50 feletti nők/férfiak vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 feletti nők/férfiak véleménye érdekelne. Milyen az ilyen korban lévő férfiak szexuális teljesítménye? Már kell potencianövelő a legtöbb együttlét előtt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Exemnél 57 körül kezdett akadozni a dolog. Barátomat - 6 éve ismerem - semmi problémája nincs 60 lesz. Én 9 évvel vagyok fiatalabb. Mikor megismertem azt hittem kb. egyidősek vagyunk. A mai napig fiatalabbnak néz ki külsőre is mint amennyi. Nagy a szexuális igénye, szerencsére az enyém is!
2019. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Pàrom 60 éves, legnagyobb örömömre igencsak aktív:)

Nem szed semmit.

2019. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában ha folyamatosan aktív egy ötvenes pasi szexuális élete, akkor nincs gond a teljesítménnyel. annak nehezebb akinek esetleg évek maradnak ki szex nélkül, és úgy kezdi újra. Bár ezt se lehet általánosítani.


Sokat jelent az,hogy a nő milyen hatással van a pasira, és mennyire aktív.

2019. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Heti 1x azért megvan a dolog :)
2019. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

A volt feleségemmel havi 1 bőven elég volt, nem voltam túl jó fizikális állapotban és a nejem sem volt egy kezdeményező típus. Amióta elváltunk sikerült leadnom 15kg, és mivel munkahelyet is váltottam kevésbé vagyok leterhelt, sokkal több energiám van. 3 hónapja ismertem meg a barátnőmet, aki a volt feleségem szöges ellentettje(vajon miért?!!). Most heti 2-3 szex az alap, de van olyan is hogy napi 2. Nagyon fontos számomra, hogy a mostani párom kezdeményez, játszik velem, amikor átölel már hatással van rám, férfinak érzem magam.

52F

2019. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Most már eljutottam oda (53 év), hogy nincs ellenállhatatlan kényszerem a napi többszöri menetre, megelégszem a napi egy alkalommal, csak akkor van két menet, ha egyik nap valamiért kimarad, és be kell pótolni a kimaradást. Igaz én rendszeresen sportolok és egészségesen étkezem, amitől jó kondiban vagyok, és egész felnőtt életemben szinte folyamatosan volt partnerem, vagyis sosem volt ínséges időszakom ilyen téren. Velem egykorú barátomnak viszont napokig szüneteltetnie kell a kicsapást is, amikor prostihoz készül, hogy ott legalább egyszer sikerüljön. Ő viszont enyhén szólva túlsúlyos, és nagyon rövid időkig volt csak barátnője, úgyhogy semmilyen téren sincs edzésben...
2019. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nő függő. Volt feleségemmel viagrával sem ment. Utolsó barátnőmmel gyógyszer nélkül naponta többször is.
2019. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ,nőfüggő a dolog .Azok vannak többen akiknek nem vonzó az együtlét .Ez sokszor a férfi hibája is ,de többnyire a nők nagy része nincs megelégedve magával és ezt kivetíti a pasijára is .Minden jó szex kapcsolat mőgőtt van egy érdeklődő nő.A feleségek sajnos elvesztik az érdeklődést többnyire miután biztosnak gondolják a kapcsolatot.Talán ezért kell időben társat váltani
2021. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!