Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomás alatt érzem magam, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomás alatt érzem magam, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A pasi akivel talalkozgatok azt akarja , hogy vallaljuk be hogy kapcsolatunk van, a kulvilag elött , es mi is legyunk folyamatosan kapcsolatba , naponta többórás beszelgetesek, talalkak.

Meg akarja ismerni a csaladom es be akar mutatni az övenek

Az intenziv kapcsolattartas miatt a hazimunkat hatterbe szoritottam, futott a lakas hetekig . Azonkivul kimeritett a folyamatos beszelgetes , stb

Orvosi papirom van arról h kimerult vagyok mar eleve

Kimerultseg miatt hajlamos vagyok hisztikre , besertödesekre , tehat nem tudom jól kezelni a helyzetet

Mondtam neki , hogy szivesen talalkozok vele neha , vegyük lazábbra a kapcsolatot

Azt mondta hogy arra nem vevö , hogy szexpajtasok legyunk , öt csak komoly kapcsolat erdekel .

En meg nem merem felvallalni a dolgokat lehet több idöre van szuksegem de bizonytalan is vagyok a kapcsolatban hogy mit es hogyan akarok .

Mentsegemre legyen mondva , nagyon az elejen vagyunk , masfel hónap telt el


2019. febr. 9. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasas durván el van tévedve. Egy kapcsolat mióta szól arról, hogy napközben ti folyamatosan beszéltek?! Sehol. Csak olyannal alakits kapcsolatot aki mellett jól érzed magad, nem érzed az egész dolgot tehernek. Jelen esetben viszont ahogy látom pontosan így éled meg. Ez a pasas a pioca stílusával csak "megfojtana". Mondd el neki, hogy most neked az életedbe nem fér el egy kapcsolat
2019. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem jó neked.

Másfél hónapja vagytok egyxütt és már most piócaként tapad rád???

Hàt, vagy ad időt neked, vagy byebye

2019. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beteg az az ember és te is idegkimerültségben szenvedsz, úgy vettem ki a sorokból. Az a megoldás hogy nem hagyod irányítani magad. Gondolom már nem vagytok fiatalok. Ilyen embertől én menekülnék, írtad is hogy nem vagy biztos benne hogy akarod e.
2019. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nagyon rád akar akaszkodni. Neki az a párkapcsolat, hogy sülve főve együtt kell lenni, mintha a munkán kívüli időt kötelezően csak egymásra lehetne fordítani. Ez azèrt így nagyon folytogató, ès nem is egèszsèges. Az embernek lehetnek más elfoglaltságai is, attól mèg nem lesz komolytalan egy kapcsolat.
2019. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A családot megismerni az még tényleg korai. Viszont a folyamatos kapcsolattartás, a napi több órás beszélgetés az NEM a komoly kapcsolat alapja, hanem egy súlyosan féltékeny, lehet hogy erőszakos ember mániája. A napi több órás beszélgetés (gondolom telefonon) és a szexkapcsolat között pedig óriási az átmenet.


Szerintem menekülj, nem hiányzik ez most neked, sőt ez senkinek, soha nem hiányzik!

2019. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont,mivel nem vagy túl jó formában,így semmilyen komoly kapcsolatra nem kellene vállalkoznod.És mivel egyébként is kimerültségtől szenvedsz,így alapvetően nem tudod hogyan tervezd be a napod,nagyobbnak látod ezzel a férfivel is a problémát,mint amilyen a valóságban.Ha azt mondja napi szinten szeretné veled tartani a kapcsolatot,akkor azt mostani pszichês állapotodnak köszönhetően durvábbnak értékeled,mint amilyen igaziból.Nincs bban semmi hogy szeretne minden nap beszélni,megismerni a családod,barátaid,akármi.Szerintem ne ismerkedj komolyabban,amíg nem vagy stabil.Nem hiszem,hogy a pasi a pióca.Csak most nem vagytok egymáshoz valók.
2019. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En nem tudom h itt kettotok kozul melyikotok a bugosabb, de hogy vmi nincs rendben az tuti. Pasi akar kotodni, a no meg szexet, hova fajult a vilag? Ill ez a kimerultseg meg hiszti tema...
2019. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy az ilyen nyomulós pasikkal ne foglalkozz, mert nem fogják értékelni a hűségedet, elvárásainak teljesítését.

"Meg akarja ismerni a csaladom es be akar mutatni az övenek"-mondd meg neki, hogy először a kapcsolatotok kölcsönös stabilitásán dolgozzatok, mert ehhez a rokonoknak nincs köze.

Mondd meg neki, ha te úgy érzed, hogy jó pár hónap múlva is erős, vonzó, romantikus lesz a kapcsolatotok, s te is megkapsz tőle mindent érzelmileg, akkor beszélgettek a szorosabb kommunikációról is.34N.

Ha fáradtabb vagy, azon sokat segít a rendszeres sportolás és megfelelő étkezés, de a pozitív emberek is.

2019. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélni, mondd el, hogy semmire sem volt időd mellette, csak rá, neked ez sok, szükséged van időre saját magadra. Pihenni, takarítani, barátokkal lenni is szeretnél, nem tudsz 0-24 beszélni vele.

Nekem is volt olyan párom, akivel sokat beszéltünk telefonon, ő épp állást keresett, nekem volt melóm, mindig, amikor végeztem, fel kellett hívnom őt, hogy beszéljünk. Gyűlöltem, hogy nincs 5-10 percem se csendben, de kiakadt, amikor nem hívtam fel. Végül szétmentunk, de más miatt. Nem tudtam vele megbeszélni a gondjaimat.

Fontos a megfelelő kommunikáció. Attól, hogy egy nap mondjuk csak 10-20 percet beszéltek, nem jön el a világvége.

2019. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!