Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagálnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok arra, ha barátnőtök bejelentené, hogy kimegy külföldre fél évre, mert nem érzi itthon jól magát?

Figyelt kérdés

Barátnőjével menne, és ki se kérné a véleményeteket, vagy hogy esetleg együtt menjünk. Szerinte ez egyben egy jó teszt is a kapcsolatunknak, hogy kitartunk-e egymás mellett. Plusz emellett hangsúlyozza, hogy megérti ha emiatt szakítok és ő semmit nem akar erőltetni.


Nekem őszintén szólva fáj, hogy ennyire semmibe vesz, úgy érzem nem vagyok neki fontos és ha szakítanánk, akkor egy cseppet sem bánná, sőt kezdem úgy érezni, hogy pont ez a célja :( vagy én gondolom rosszul?


Ti mit tennétek a helyemben?

Nektek rosszul esne vagy teljesen elfogadható, ahogy viselkedik?



2019. febr. 10. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha ki akar menni, hagyj menjen. Ehhez nem kell a te beleegyezésed, se megkérdezésed. Nem éltek együtt, nem vagytok házastársak se. Az ő élete, az ő döntése.

Fél év meg semmi. Könnyen kibírható, ha elég szilárd a kapcsolat.

2019. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a felállásban megmondanám neki, hogy "Visz(nem)lát!"
2019. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Kimennék vele. Ha nem akarja, akkor viszlát.
2019. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

"úgy érzem nem vagyok neki fontos és ha szakítanánk, akkor egy cseppet sem bánná, sőt kezdem úgy érezni, hogy pont ez a célja :( vagy én gondolom rosszul?"


A tökéletes válasz a kérdésedre a leírásodól idézhető:


"Szerinte ez egyben egy jó teszt is a kapcsolatunknak, hogy kitartunk-e egymás mellett. Plusz emellett hangsúlyozza, hogy megérti ha emiatt szakítok és ő semmit nem akar erőltetni."


Az első mondat amiben a teszt indokként van használva hazugság és ezt a második mondat igazolja, amiben áttolja rád a döntés terhét és felelősségét amit már régen meghozott.


Tehát jól érzed, azt akarja, hogy te szakíts csak ő gyáva ezt nyíltan megtenni.

2019. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy rosszul esne, hogy nem velem akar menni, de még azt sem kérdezi meg, hogy én mennék-e velük.

Azért azt megkérdezném, mióta vagytok együtt és milyen komoly ez a kapcsolat, csak mert ezt a szitut egy komoly, több éves kapcsolatban elképzelhetetlennek tartom.

2019. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pepitában (heteroszexuális nő vagyok): ez nálam szakítóok lenne, hogy komoly kapcsolatban még csak meg sem beszéli velem, nem érdekli, hogy én ezt hogy viselném, meg sem fordulna a fejében, hogy együtt menjünk... azt érezném, hogy teljesen lesz..r engem, és hát jó, hogy fix pontnak ott vagyok, de jó nélkülem is... ráadásul még a kezembe is adja a döntést a kapcsolat sorsáról és az én vállamra teszi a felelősséget. Én megmondanám, hogy egy gyáva, érzéketlen tuskó, akinek nem való kapcsolat, és szakítanék.
2019. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy van, ahogy 4-es írja.


Normális kapcsolatban ezt először megbeszéli az ember a párjával. Nem mondom, hogy okvetlen lemondja, ha a párja azt szeretné, de legalábbis kíváncsi, hogy fogadja ezt a párja.

2019. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Megköszönném, hogy egyértelművé tette, hogy nem vagyunk kapcsolatban, majd jó utat kívánnék.

32/f

2019. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha velem is így tenné, ahogy veled, hogy meg se beszéli veled, majd semlegesen azt mondja, hogy szakítsatok nyugodtan...ebből látszik, hogy nem vagy fontos neki. Biztos, hogy szakítanék vele.

Ha úgy történne az egész, hogy leül velem megbeszélni, elmondja hogy mit miért érez, akkor se örülnék neki, de ha nagyon szeretem valahogy el tudnám fogadni.

De így egyértelmű szakítás lenne a részemről.

2019. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jó a megérzésed. Nem vagy neki fontos. Szakíts.
2019. febr. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!