Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanácsra lenne szükségem! :)

Vázolom a szituációt!

Van egy srác akivel már egy bő hónapja ismerkedünk. Elég jól haladunk, de vannak problémák.

Kimondottan nem vagyok féltékeny típus, de nekem ez most sok.

Mondta hogy vannak lány barátai. Ezzel nincs is semmi gond. Sosem hisztiztem ha elment bulizni nélkülem..

Viszont most az a szituáció lépett fel, hogy az egyik lány baratja eljön hozzá egy másik városból,mennek bulizni és nála alszik.

Nem tudom lehet csak tulreagalom de nekem ez sok. Ne aludjon ott, ha már tőlem akar többet. Úgy érzem, hogy nem tartja tiszteletben az érzéseimet. Rosszul esik!


Volt már erről szó, de azt mondja hogy bízzak benne meg minden kompromisszum kérdése. Ez igy van! De itt hol a kompromisszum felém?


Ti mit csinálnátok a helyemben?


Nagyon köszönöm előre is!


2019. febr. 12. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem reagálod túl. Nálam ilyen nem férne bele, de vannak akiknél ez semmi probléma.


Tartsd távol magad tőle, mert nem vesz komolyan és nem akar veled szorosabb kapcsolatot.

2019. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kompromisszum= ő megdu.gja , te meg hagyd.
2019. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nekem simán beleférne, eszembe se jutna ezen problémázni. Ha hozzám jönnek külföldről vagy másik városból látogatóba a férfi barátaim akkor számomra is alap, hogy én szállásolom el őket. Nem küldeném a barátaimat szállodába, csak mert valaki nem tud bennem megbízni, se a lányokat, se a srácokat, ugyanúgy kezelem őket. Amíg nem egy ágyban alszanak, addig nem tudom miért lenne ez baj.
2019. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem reagálod túl. Ez már így nagyon nem fér bele. Itt szó nincs kompromisszumról, gyakorlatilag azt csinálja amit akar. Hagyd elmenni azokhoz a csajokhoz és szállj ki míg nem gabalyodsz bele még jobban. Lehet őket is azzal hülyíti hogy többet akar tőlük és úgy van vele, minél többnél bejön, annál jobb.

31/N

2019. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Kompromisszum az lenne,ha Te is ott aludnál.Vagy az,hogy akkor nálad is alszik egy férfi barátod,aztán meglátjuk mit szól,mikor beveted a bízz bennem tuti szöveget.Én sem ragyognék a boldogságtól.
2019. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az tényleg egész jó ötlet hogy te is barátkozz srácokkal és hasonlóképp tölts velük időt :) Ha ez neki belefér a kapcsolatotokba akkor tényleg "ártatlan" dologról van szó.
2019. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul esik. Pedig (lehet elfogult vagyok) de azt láttam rajta hogy komolyan gondolja. Mert ha voltak gondok atjott megbeszélni. Es momdta hogy tetszem neki, komolyan gondolja velem stb...

A másik kérdésem pedig az lenne tőletek hogy normális ha azt mondja nekem hogy sok a szex és ő elfáradt?

Mert nekem ez is olyan hülyén hangzik. Oké, hogy elottem nem volt neki sűrű ez, most hogy jöttem kb 2 hete minden nap.. De na. El lehet ebbe fáradni szerintetek? Csakmert soha nem volt még ilyen pasim..

2019. febr. 12. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Akkor lehet hogy sok neki ha azokkal a csajokkal is csinálja akikkel találkozgat. Na úgy már lehet hogy nem bírja a tempót...

31/N

2019. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak fel akarja függeszteni veled a szexet, hogy jól meg tudja majd dugni a "lány barátját". Egyértelmű hogy mi a helyzet, csak te nem látod a fától az erdőt. Lépj ki ebből a még kapcsolatnak sem nevezhető helyzetből, míg nem aláznak jobban meg. Bár már tuti megtörtént, csak te nem tudsz róla. Hisz amiről nem tud a másik az nem fáj.
2019. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja veled és tudja, hogy neked ez probléma, hogy nála alszik, lefújná a vendégséget. Még akkor is, ha tényleg nem akarná megdugni. A konkrét esetben szerintem téged totál hülyének néznek. Mennyi idősek vagytok?
2019. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!