Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehettem akkora hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehettem akkora hülye, hogy a barátnőm beadandó dolgozata, átlaga heti több, mint 8-10 órát vette el az életemből heteken keresztül, miközben a saját tanulmányaimmal nem fogalalkoutam annyit?

Figyelt kérdés
Naponta órákat írogatott róla, lusz a péntek kb. 6-7 órás segítségek, akkor még több is...
2019. febr. 12. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
És erre most mit mondjuk? Egyáltalán miért ebbe a kategóriába raktad? Rakd a párkapcsolatokba, ha valami problémád van a pároddal.
2019. febr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Párom? Egy sunyi kihasználós barátnő...
2019. febr. 13. 06:34
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem próbáltad vele megbeszélni?
2019. febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, 1× engem is kihasználtak így. A szerelem elvakít, nem éri meg alávetettnek lenni...
2019. febr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Karena26 ***** válasza:

Ha szereted, teljesen természetes, hogy segítesz neki, akkor is, ha ezért időlegesen háttérbe szorítod a saját dolgaid.

Ha ezt ő elfogadja, tudva, hogy neked ebből komoly hátrányod származhat, felmerülhet a kérdés, hogy szeret-e téged valójában?

Ha csak nem veszi észre magát, nagyon fél a beadandóval együtt járó kihívásoktól, vagy kiskirálylánynak lett nevelve.

Ha te sunyinak és kihasználósnak nevezed a barátnődet ezért, vajon szereted?

Ha tényleg sunyi és kihasználós, miért is a barátnőd?!?

2019. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a párom, barát barátnő, akivel általánosban osztálytársak voltunk...


Ez eredetileg a suli kérdés körben volt, nem tudok miért rakták át párkapcsolatokba, nem a párom, már nagyon jóban sem vagyunk...


Folyamatosan csipogott a telefonom, mert küldte a marhaságait...

2019. febr. 13. 08:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor kapcsold ki. Vagy tiltsd le. Amúgy nekem olyan is volt hogy a ténylegpárom megírt valami beadandót nekem. Zokszó nélkül. Ha neki kell valami azt meg én csinálom meg.
2019. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!