Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
A munka és egyetem mellett sokszor kevés ideje marad a páromnak, és mivel még nem élünk együtt sokszor heti egyszer találkozunk, egy pár órára. Nekem ez kevés, és állandó frusztrációt szül bennem, mert akkor abba a pár órába kell belesűríteni mindent. Ti mit gondoltok erről? Ti milyen gyakran találkoztok a párotokkal?

2019. febr. 13. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk , de még így sem elég gyakran :)

De amikor még nem éltünk együtt is heti 3-4 estét együtt töltöttünk.

2019. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Mivel felnőtt kategória, így vàlaszolok.

Együtt élünk, magyarul mindennap beszélünk, együtt eszünk, alszunk stb, tehàt minden, ami a felnőtt kapcsolatokban jelen van.

Reggel útnak indítom a lànyom suliba, rendet rakok a házban, megfőzök, ha hazaér pàrom, beszélgetünk, egyebek.

Mikor a lànyom lefektetem, onnantól meg csak egymàsra figyelünk.

Ha együtt élnétek, idő is jutna egymàsra, erre nem gondoltatok?

2019. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hétköznap napi 2-3-4 órát.Hétvégén többet.Nagyjából elég. Ennyi.
2019. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá lehetőségünk egyelőre, hogy össze költözzünk. Az orvosi mellett nem fér bele nekem a munka, az meg irreális elvárás lenne, hogy ő fizessen mindent, plusz rámenne az egész fizetése.
2019. febr. 13. 09:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Heti 3-4. Nem élünk együtt még, de tavasszal már költözünk közös lakásba.


Nekem heti egy alkalom maximum ideiglenesen lenne elég.

2019. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Heti egy alkalom minden téren nagyon kevés, én ebben nagy jövőt nem làtok, de legyen szerencsétek.

Ha csak a szexuàlis életet vesszük, az iszonyat kevés, pedig nagyon fontos része egy kapcsolatnak a kielégítő, rendszeres nemi élet.

És nőként mondom ezt.

De ti tudjàtok.


Mi az első héttől kvàzi együtt is élünk, egyre több ruhàm maradt ebben a hàzban, így ez kialakult.

Màsrészt minket nagyon hajtott a szex, így ezért kényelmesebb is volt egy hàzban, mint külön-külön.

De én akkor màr bőven idősebb voltam mint most amennyi te lehetsz.

2019. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Napi szinten, mert egy városban lakunk és mindketten keresünk, van lakásunk mindkettőnknek. Picit nézelődnünk kell a pénzüyek és a lehetőségek miatt. Mindkettőnknek egy 30-32 m2-es garzonja van, ahova a másik nem fér el, én a enyém ráadásul 5 hónapja vettem.


Szóval valószinűleg az lesz, hogy ő eladja az övét, amúgy is szeretne egy nagyobbat és venne fel rá némi hitelt pluszban, utána pedig költözök és fizetek "rezsit" neki (törlesztő fele, mert ott lakok, használom a lakást), az enyém pedig ki lesz adva.

2019. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mire irányul a kérdés? A szexre?
2019. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a normális, ha minimum heti 2x együttalvás, és napközben pedig pár órácska, illetve programok, együtt főzés, mozi, akármi. Jelenleg ez a probléma nálunk is, egyszerűen neki nincs igénye, el van foglalva a szakdolgozatával, munkával, családjával. Rám alig marad ideje... és neki elég ha összefutunk egyetemen, utána mindenki hazamegy a dolgára. Ez borzasztó
2019. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem csak a szexre, de arra is.
2019. febr. 16. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!