Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire, határoza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire, határozatlan a párkapcsolatomat és a nőket illetően?

Figyelt kérdés
15 éves kapcsolatban vagyok. 11 éve ott akart hagyni a párom egy másik férfi miatt és már meg is csalt vele. Végül mégis együttmaradtunk. Azóta én is többször megcsaltam,szerelmes is voltam másba többször,de ezekre nem derült fény. Valahogy képtelen voltam otthagyni,talán azért mert szinte együtt nőttünk fel.(ő 15 volt én 17 mikor összejöttünk). Most már 32 éves vagyok és a párom gyereket szeretne tőlem. Viszont én bizonytalan vagyok,hogy vele szeretném ezt az egészet. Gyenge vagyok otthagyni,talán azért mert nincs rajta kívül senkim,szüleim meghaltam testvérem sincs. Egyre arra próbálom győzködni magam,hogy vágjak bele végülis a gyerekeket szeretem(csak nagyon nehezen megy). Hogyan tudnék jó döntést hozni?
2019. febr. 13. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mikor két bizonytalan ember találkozik akkor megtörténik a kölcsönös támaszkodás.Támaszkodni akkor kell, mikor egyedül nem tudunk megállni a lábunkon.


Ilyenkor a támasztékot "használjuk" fel arra, hogy látszólag értelmet és célt, valójában csak ürügyet adjunk a labilis létezésünknek saját magunk előtt, hamisan azt gondolva, hogy a támasztéknak van szüksége ránk és ezért helyesen cselekszünk ha benne maradunk a mindkettőnket visszafogó vegetatív állapotban.


Persze mélyen tudjuk, hogy mi történik de tévképzeteket gyártva elfojtjuk.(Lásd fent.)


Ez a helyzet megmutatja neked a gyengeségeid, hogy valójában nem mered felvállalni a kihívásokat, valószínűleg az életed egyéb területein sem.

2019. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz, első, ebben minden benne volt.
2019. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!