Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom, ha nem tetszik, hogy a barátom facebookon az előzőnapi komment csata után ráír a csajra, hogy szereti, ha értik mire gondol, és hogy írjon, mert reméli megszeret vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Pont, amikor megbeszéltük, hogy összeköltözünk, és ő kezdeményezte. Azóta volt még hasonló beszélgetése másik csajjal. Elég rosszul érintett.
2019. febr. 13. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi van?
2019. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha picit részletesebben kifejtenéd talán értenénk és tudnánk normális választ adni.

Ki ez a csaj? Haverja, ismerőse, vagy idegenebb? Igen, elég gáz, ha melletted ismerkedni akar más nővel.

2019. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ismeri személyesen sem. Csak futólag láttam az üzeneteit. Ennyit jegyeztem meg. Facebookon egy poszt alatt kommenteltek egymásnak. A barátom pedig másnap ráírt. De ez a néhány üzenet váltása után nem írtak egymásnak.
2019. febr. 13. 13:04
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem attól függ, miről beszéltek. Lehetsêges, hogy valami olyan téma kapcsán beszéltek, amit mindketten értenek és szeretnek. Aztán privátban beszélték meg, hogy ne jöjjön mindenkinek értesítése akit kevésbé érdekel. De ehhez nyilván tudni kéne milyen topic alatt írogattak. Nem kell mindenben megcsalást látni. De részletek hiányában nem tudjuk.
2019. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, mert találkoztak.
2019. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túl sokan vagytok ebben a "kapcsolatba", nem?
2019. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Megkérdezheted tőled, hogy miért tesz ajánlatokat más csajoknak a fb-on, mert te nem teszed ugyanezt a háta mögött; meséljen erről pár mondatban.
2019. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
*tőle.
2019. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek után biztos, hogy nem költöznék össze vele, mert sajnos ismerem a típust....hagyd, ez még gyerek, megy a farka után.

Én a helyedben megmondanám neki, hogy viszlát, és hogy szeretem, ha értik mire gondolok.

2019. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem is az előző témáról beszéltek, inkább csak fényezték magukat egymásnak.
2019. febr. 13. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!