Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagy sem? El lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagy sem? El lehet azt nyomni?

Figyelt kérdés

Voltak és vannak féltékenységre utaló jelek, pl. szokása volt nézni és kérdezni, ki írt nekem, volt h láttam, titokban lesi. De egyszer határozottan szóltam, ne tegye és abba hagyta.

Szoktak lenni féltékeny megnyilvanulasai, ugyanakkor bármelyikre jelzem, h nem kéne, többet nem csinálja. Ekkorra onuralma lenne?

Alapból úgy gondolom, féltékeny típus, pl ugrott rá, h említettem h a hugaval kibeszeltuk a pasikat, részemről ez semmi komoly, csajokrol is beszelhetunk. De pl tudja, h egy kollégámmal voltam együtt, nap mint nap találkozunk, soha szóba sem hozza. Vagy mikor mondtam, szoktam néha beszélni egy exemmel...

Ilyenkor elnyomja? Vagy a többit megjatssza?!


2019. febr. 14. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom megjatsza maximum elnyomja illetve belatja közben lehet értelmetlen hülyesegekert feltekenykednie. Plussz nem akar vitákat ebből. Inkább hanyagolja ezeket a szokásokat, talán szegyenli is magát ilyenkor ha raszolsz azért nem folytatja.
2019. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomja,csak ne lepődj meg ha majd rád zuditja oda vág,kivesz a melobol viszi a kapcsolattartási eszközeidet telo stb kulcs,eleve nem jövök össze olyannal aki ki kérdez,kutat stb az max birtokolni akar,és rossz vége lesz..
2019. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi de mennyi kisebbségi komplexusos ember van a világon.

Nem is csodálom hogy 70%-os a válási arány. Bakker, a kapcsolatok nagyrésze már a házasság előtt is beteges. Hölgyeim! Most komolyan! Ekkora válságban szenvedtek, hogy mindenféle gyámoltalan, mentálisan sérült, önbizalomhiányos fiúcskák mellett szenvedjetek?


Rossz és csonka családok, felelőtlen önző szülők. Ha ebből indulok ki, megértem. Sem a lányok, sem a fiúk nem kaptak egészséges mintákat, így az önképük sem fejlődött ki.

Tényleg nem akarok senkit megsérteni, de lassan már ott tartunk, hogy a nők és a férfiak is alkalmatlanok tartós és jó párkapcsolatra. Családalapítás meg már egyenesen kizárva. Szörnyű.

2019. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!