Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar egy párkapcsolatban, ha a párotoknak olyan hobbija van, ami számotokra unalmas és ő túlságosan komolyan veszi?

Figyelt kérdés
Például napi 2 órát rendezgeti a bélyeggyűjteményét, minden szombaton elmegy egész napra horgászni stb., ahelyett, hogy veled töltené ezt az időt.

2019. febr. 14. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem mert nem akarom elszivni a másik levegőjét is,van munkám,saját hobbim,terem, életem,szociális életem stb,nem a másik tól függ h lélegzek,és őt se fojtogatom.


Társ függőségről olvassgass...


40N

2019. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Warhammer figurakat festeget, nem 2orakat, hanem teljes esteket, neha hetvegen is jo par orat, az agyban festegetos technikas videokat nez v ahogy jatszanak ezekkel. Neha rakattan, maskor felreteszi 2 hetre. Megtalalta a not aki ezt toleralja. Van egy hobbija amivel korulottem marad, nem k_urvazik, nem stresszes, kiereszti ott a napi feszkot ezert kiegyensulyozott. Amig festeget, elmeseli a napjat v zenet hallgat, en hazimunkazok, filmezek v olvasok. Felnott no vagyok, elfoglalom magam. Csinalunk kozos programokat is eleget, nem vagyok feltekeny a hobbijara. O ettol boldog es en azt szeretnem h boldog legyen.
2019. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1: És az sem gond, ha annyira rá van függve valaki a hobbijaira, mint más az alkoholra? Minden nap igényli, beteg, ha nem foglalkozhat vele?

Nekem is vannak hobbijaim, amiket imádok, és amikkel foglalkozom akkor, ha van rájuk időm/pénzem. Akár 1-2 hét is eltelhet úgy, hogy kimaradnak, mert egyszerűen nem jutok oda, más feladat van. Nekem viszont ez nem okoz gondot.

2019. febr. 14. 22:23
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Valamit vegyél már figyelembe: Ő ilyen. Vagy ezzel együtt szereted, vagy keress másik embert. Nem is ragozom tovább.
2019. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzem magam elhanyagolva a hobbik miatt; akkor nem baj. Vagy pl esetleg elmennék vele horgászni, vagy pedig vele együtt rendezgetném a bélyeggyűjteményét. :) De sanszos, hogy ezek nem a konkrét példák, de azokat asszem most nem is szükséges leírni, hátha ő is pl gyakorizik:). De meg mondjuk amúgy, ha megférünk egymás mellett; hát akkor akár valamilyen szinten, bizonyos mértékig hanyagolhat is. Ami még nem számít a szó legszorosabb értelmében hanyagolásnak. Sőt, itt talán nem is létezik ilyen; egy párkapcsolatban, hanem pl énszerintem talán inkább mellőzésről lehet szó. Tehát például ez a "Jól van, jól van drágám, ne most, majd később!" Tehát amikor mégcsak nem is figyel rád, és egy fél perce sincs rád. Na, akkor lenne zavaró, hogyha nem figyelne oda rád; amikor látszódik, hogy éppen mondani akarsz neki valamit. Vagy pl nemtom, hogy esetleg max a szeretkezés terén lehetne beszélni hanyagolásról; de az két ember közös döntése, vagy reakciói egymás dolgaira; tehát ha az egyiknek nincs kedve ugye, akkor azt a másiknak tiszteletben kell tartani; és ez oda-vissza igaz. Ha A-nak van kedve, és B-nek nincs; vagy ha B-nek van kedve, és A-nak nincs. Tehát akkor nem csinálják. Vagy pl nemtom , te mennyire igényelnéd a meghitt perceket; - pl heti hány órában - és mennyi jut belőle. A meghittnél csak ilyen odabújásra gondolog, ilyen cirógatásra, amikor csak úgy ott vagyunk a kanapén, és akkor érezzük, hogy szeretjük egymást, de nincs túl sok aktivitás; max időnként mondunk valamit, vagy pl tényleg cirógatás.
2019. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És az sem gond, ha annyira rá van függve valaki a hobbijaira, mint más az alkoholra..

Akkor el kell hagyni ha zavar,az meg egy jel ha a partner folyton dolgozik,otthon sincs vagy ha otthon van telot nyom játszik bármi csak kettes ne legyen v szóváltás,v a minimális legetőségét is háritja h vmit közösen tegyetek.. Társfüggés és idegenként mac lakotársként kapcsolatba lenni a két véglet.. Egyik se jo..

40N

2019. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy a közös idő rovására, szóval tudunk ettől függetlenül értékes időt együtt tölteni, és van közös hobbi is, akkor nem zavar. Nem vagyok összenőve senkivel.
2019. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak olyan a hobbija, hogy néhány hetente 1napra úgy elvarazsolodik 24 óran keresztül csak enni kerül elő.Nagyon szereti csinálni engem nem zavar.
2019. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhetetlennek tartom, hogy beleszeressek valakibe, akinek bélyeggyűjteménye van, és azt rendezheti napi 2 órában :D

De ha valamiért beleszeretnék valakibe, és lenne egy ilyen hobbija... (pl a horgászat nem zavarna, de a 2. válaszoló által felvázolt eset is jópofa), akkor ez önmagában nem lenne gond.

2019. febr. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálam kifejezetten előny, ha a másiknak van valami hobbija, amivel kikapcsolódhat és nem csak van a nagyvilágban vagy fekszik egész nap hétvégén, mint manapság sokan. Az, hogy unalmas nekem, az sem baj. Őt kell, hogy lekösse. (Bár, még nem láttam unalmas hobbit. Vannak dolgok, amik nem érdekelnek, de ha olyan ember csinálja, akit szeretek, akkor elkezdek érdeklődni automatikusan.)
2019. febr. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!