Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegény exem teljesen bekattan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény exem teljesen bekattant? Hogy lehet valaki ennyire egy ostoba ember?

Figyelt kérdés

Soha nem volt normális egész életében, igaz míg együtt voltunk, nekem nem tűnt föl semmi, ennek már 7 éve, azóta fél évente mindig megkeres, nem tűnik föl neki, mennyire nem érdekel engem, de kamuprofilról is írogat azért, biztos, ami biztos. Ő szakított velem annak idején! Azóta is csak megkeseríti az életem, amikor csak föltűnik.


Most éppen terhes, a pasijával egyfolytában szakítanak, majd összejönnek a közösségi oldal szerint. A baba biztosan csak becsúszott, mivel 1-2 hónapja ha együtt voltak a pasival amikor megfoganhatott.

Szintén itt publikálja fejlécben, vagy nem tudom minek nevezzem, de a leendő gyermeke nevét, melyet napi szinten, de inkább félnaponta megváltoztat, mindig más-más vezetéknévvel kiírva, vagy a sajátjával, vagy pedig a pasiéval, vagy pedig már ki sem meri írni a vezetéknevét, csak a keresztnevét írja éppen. Másnap persze már kinn van valamelyik vezetéknév is a keresztnév mellett. Áprilisban jön a baba.


Létezik még egy ilyen "ember"? Hogy lehet valaki ennyire ostoba, hogy még publikálja is a nézőközönség számára az ostobaságát?

Az ultrahang képeket még meg sem említettem amiket posztol. Szegény gyereket sajnálom, de ilyen szülők mellett ő sem lesz normális, legalább adnák nevelőszülőknek, vagy árvaházba, még azzal is jobban járna.


Természetesen a kapcsolati állapotukat is változtatgatják egyfolytában, vagy már kínjukba inkább eltakarják, mert ők maguk is szégyellik, hogy ilyen ostobák.

Exnek még az se használt, hogy bemártottam az aktuális pasijánál, hogy nekem írogat, újra meg kellett tennem ennél is, hát meg is tettem. Nem hiszem, hogy emiatt nem tudják eldönteni mit akarnak egymástól, elrontják ők ezt ketten nélkülem is. A pasi ráadásul egyedül neveli 2 gyerekét fiatalon az előző csajától. Exem 23 éves.


2019. febr. 14. 22:26
1 2 3
 1/27 Karena26 ***** válasza:
100%

Akkor nézzük, jól értem-e:

Exed 23 éves nő, aki 7 éve mániákusan zaklat téged, úgy, hogy előtte 1 évig voltatok együtt.

Hm.

Ezt a kommentet, ami most kikívánkozna belőlem, inkább megtartom magamnak, mert úgyis töröltetned kellene.

2019. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1 év sem volt, 5 hónapot voltunk együtt. De nem ezen van a lényeg mondjuk. Miért?
2019. febr. 14. 22:37
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Miért foglalkozol vele? Ha ír,tiltsd le egyből! Erre te még nézetgeted,figyeled miket posztol,miket csinál.Te vagy itt a fura nekem
2019. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Már rég le van tiltva. De ez olyan, mint egy szappanopera. Tudom követni egy másik profilról, ami nem saját. Nehogy már még én legyek a fura! Bár tudod mit, fura vagyok, igen! De nem ostoba!
2019. febr. 14. 22:44
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Az elején azt írtad nem tűnik fel neki mennyire nem érdekel téged.Majd a fél életét leírod,mindent tudsz róla..

Gondolkodj már el egy kicsit!

2019. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ezen nincs mit elgondolkodni. Én tudom pontosan, hogy pont nem érdekel, mi van vele. De ez a rengeteg ostobaság mégis csak szembetűnő, ember! Gondolkozzál már!
2019. febr. 14. 22:56
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Persze hogy szembetűnő ha figyelgeted ember!!Féltékeny vagy,csak nem vallod be! Jössz itt a hülye dumáddal,bemártogatod,összevissza beszélsz ,,nem érdekel" szarságokkal,aztán épphogy csak annyit nem tudsz róla milyet ürített! És még neked áll feljebb?? Ha annyira nem érdekel,szard le és ne foglalkozz azzal mit csinál.Ha szembetűnik,ne nézz oda...istenem

Fel nen tudom fogni,hogy léteznek ilyen pancser és buta emberek

2019. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Te lesegeted őt egy másik profilról, naprakészen nyomon követed az életét. Veled sincs minden rendben. Még mindig odavagy érte?
2019. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Na jó, csak Nektek bevallom, igen, rettentően féltékeny vagyok, és még 7 év után is elképesztően oda vagyok érte. :))) Uram Istenem...
2019. febr. 14. 23:06
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Kezdessz szánalmassá válni
2019. febr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!