Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, vagy nem?

Figyelt kérdés

A pasim költözik masik lakasba es szivesen nekem ajandekozna par jó dolgot ami nem fer el az új lakasaban , ami kisebb .

Az az erzesem hogy ha beleegyezek , akkor jogot fog formalni ezaltal hogy nalam legyen folyton es az ágyhoz ö is hozzáadódik bónuszként .

A kapcsolat meg friss es nem tudom ha ez jó ötlet nekem úgy tunik hogy sunyin hozzambútorozna ajándék cimén

Nem lenne ellenemre a komoly kapcsolat de csak ha biztos vagyok benne es kiismerjuk egymast

Letezik hogy ez csak ajandek vagy megvan ez a veszely ?

Nem mertem elfogadni semmit

Eleg sokat beszelt hazassagról stb


2019. febr. 15. 00:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Lattam hogy mar megvan az új lakas bérleti szerzödese , csak nem tudom lehet az a terve hogy feladja hamar
2019. febr. 15. 00:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta ajándék, akkor ajándék. Ha sunyin odaköltözne ezzel a címszóval, akkor a szavánfoghatod és visszaadhatod neki a cuccait.

Nem tudni jól gondolod e, míg ki nem próbálod.

32/f

2019. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy sunyin oda akarna költözni. :) De ha így is lenne, szólnál neki hogy neked ez még nem felel meg és kész. Akaratodon kívül úgyse cuccolna be hozzád.

31/N

2019. febr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kulföldön ahol lakom eleg nehez kirakni valakit az otthonodból , tudtod es alairasod nelkul hozzad tudja tenni a cimet es ha azelött volt kapcsolat köztetek akkor nem lesz egyszeru bizonyitani hogy akaratodon kivul törtent
2019. febr. 15. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fosol tőle mi a bánatért vagy vele? Komolyan félsz tőle?Meg aki házasságrol dumál a pasim szakaszba pár randi és szex után ugy h együtt se éltetek min 1 2 évet attol nem csoda h félsz..
2019. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a szomszédok (rokonok) játszották el.


Elköltöztek öregekotthonába sok kacatot odaadták "ajándék".


Fél év múlva vissza, "jáj jáj kíne ez meg az, megvan míg?"


Anyátok.

2019. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek létesítesz egyáltalán bármilyen emberi kapcsolatokat ha ennyire paranoid vagy. Ha te nem hagyod, akkor akármit csinál, úgysem tud a nyakadra költözni, szóval teljesen abszurd ezen kattognod. Minek vagy olyannal akiből ennyi rosszat kinézel?
2019. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!