Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 39 éves vagyok,3 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves vagyok,3 éve vagyok együtt a Párommal. Sajnos nem jött össze a Baba magától. :- ( Ezért a Meddőségi Központ segítségével kezdtük el. De amióta elkezdtük állandó vitában vagyunk Párommal. :- ( Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

39 éves vagyok, 3 éve vagyok együtt a Párommal. Sajnos nem jött össze a Baba magától. :-( Ezért a Meddőségi Központ segítségével kezdtük el. De amióta elkezdtük állandó vitában vagyunk Párommal. :-(

Ő állítólag félt ettől az egésztől és sokszor azt is hozzám vágja, hogy Ő nem biztos benne, hogy akarja. De amikor rákérdezek, hogy szeretne e Babát, akkor mindig persze a válasza.

Nem értem. Valakivel történt hasonló? Mit kellene tennem???



2019. febr. 15. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
mi a vita tárgya? min vesztek össze?
2019. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azon, hogy Ő nem tudja mit akar, mert állítólag félt. Én pedig azért haragszom rá, mert szerintem értékelnie kellene, hogy ennyi idősen bevállalnám Tőle.

Ő sok mindenre azt mondja más is megtenné... Meg én jobbat érdemelnék és néha olyan, mintha fel sem fogná, hogy nekem csak Ő kell!!!

2019. febr. 15. 12:39
 3/16 Rockarc ***** válasza:
100%

Nekem ez a jobbat erdemlek nala nagyon leepitos szovegnek tunik. A teged felt szoveg is inkabb azt jelenti, ha lehet, akkor nem. Nem veletlenul erzed, hogy bizonytalan.


Nem lehet, hogy masfele kacsintgat mar?


42F

2019. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Karena26 ***** válasza:
60%

Lehet, hogy nem véletlenül nem jött az a baba...


Hallottam egy történetet, ahol a férfinak a második házassága volt, a nőnek az első. A férjnek az elsőből volt már gyereke.

Évekig próbálkoztak, mire összejött a bébi. A férj azonnal beadta a válókeresetet.

A válóperben derült ki, hogy még az első házasságában elköttette magát.

2019. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kacsingat másfelé ez tuti!!! Köszi :-)
2019. febr. 15. 12:48
 6/16 A kérdező kommentje:
Hű az durva. Akkor hogyan jött össze mégis a nőnek? Nem csoda, hogy beadta a válópert. :-)
2019. febr. 15. 12:50
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát, a leírtak alapján nekem is úgy tűnik, hogy különb férfit érdemelnél.

Mondjuk olyat, aki legalább azt tudja, hogy mit akar. Gondolom legalább annyi idős, mint te vagy.

Vagy tényleg olyasmi oka van, mint amit 4-es említett.

2019. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Párod mitől fél? Általában egy kis mintát vesznek tőle és kész. Téged szúrnak, gyógyszereznek stb.

Amúgy valszeg nem akar akkor gyereket, de ezt azért meg lehet mondani

2019. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Engem félt. Ő leadta a mintát. Nem fogja fel, hogy nekem csak Tőle kell. Ő attól is fél, hogy annyira akarom, hogy nekem már a Baba fontosabb, mint Ő. De ez nem így van! Én mondom, hogy nekem csak Tőle, Belőle és Vele együtt felnevelve kellene...
2019. febr. 15. 13:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudta, hogy mivel jár ez az egész procedúra? Úgy értem, hogy az első vizsgálaton gondolom elmondták, hogy mi vár rátok. Ez után kezdte el mondogatni, hogy félt téged? Vagy már előtte is, amikor még nem tudta mivel jár ez az egész?
2019. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!