Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőd ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd ezzel próbálna pénzt keresni?

Figyelt kérdés

A párom nagyon jól keres, nekem per pillanat nincs állandó munkám, mert az iskolát csinálom. (5 éve élünk együtt, 3 évet dolgoztam, 2 éve sulizok, egy évet mellette is dolgoztam folyamatosan, csak idén először nem)

Már többször felvetettem, felvetetem magam valahová párhuzamosan az egyetemmel, pincérkedni vagy takarítani, vagy akármi, de a párom nem szeretné, mert szerinte nem szorulunk rá.

Amikor tudok, megyek diákmunkára, csak nem vagyok leszerződve tartósan sehová, így állandó munkám nincs.

Hitelünk, tartozásunk nincsen, a párom tesz félre is jócskán (nem mondhatom, hogy "teszünk", ha én most nem teszek).


Annyira zavar, hogy nincs semmi jövedelmem, holott nem bánt vele senki.

Ha új ruhára van szükségem, többnyire felforgatom a szekrényem, és eladom, amit nélkülözni tudok, abból veszem.

Ha tényleg szükségem van rá, és nem "de nekem keeeeelll".


Sajnos úgy néz ki, 4 év után megadja magát a szandálom, most találtam olcsón (3000Ft plusz posta), gyorsan megvettem, és elkezdtem kirakogatni a ruháimat egy adok-veszek oldalra, hogy mihamarabb visszajöjjön az összeg.


A párom ilyenkor mindig szóvá teszi, hogy miért nem tőle kértem, kár azért a szép holmiért, ami most másé. De már nem szeretnék kéregetni :(


2019. febr. 15. 13:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Van hozzáférésem a számlájához (neki is az enyémhez), de csak arra az esetre, ha valami baj történne.

Illetve megtakarításunk is van (ez közös), de azt se akarom fosztogatni.

2019. febr. 15. 13:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban éreznéd magad tőle, keress munkát.

A párodnak mondd meg, hogy Tudod, hogy ő gondoskodik rólad, Te neked jobban esne, ha Te is hozzá tudnál járulni a kiadásokhoz, ezen nem lenne szabad megsértődnie.

2019. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertem az ilyen "kapcsolatokat". Most direkt degradalod magadat neha dugo lakotarsakka? Ha gyerek is lesz, akkor mit csinalsz majd? Jo esetben 100× ezer gyedbol, aztan majd a 20x ezres gyesbol fogod kigazdalkodni magadnak a semmit? Dolgozol, neked most az a munkad. Vagy kesobb esetleg te is igy allsz majd a parodhoz, ha ne adj isten elvesztene mindenet? Egy 3 ezres vackot sajnalnal tole?

Mert ha nem, akkor nyugodtan elhiheted rola, hogy o sem szarrago. Nekem a helyeben nem azzal lenne a gond, hogy eltartalak, hanem ez a viselkedesed.

2019. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mártírkodnék.Mindenkinek vannak szükségletei.Megmondod,hogy elmèsz dolgozni,ha pedig nem tetszik neki,mondd meg hogy akkor ezentúl szólni fogsz,ha szükséged van valamire.Hidd nagyon hamar rá fog jönni,hogy nincs semmi baj a takarítással
2019. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Tanulsz*, nem dolgozol.
2019. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

-anyádék nem támogatnak anyagilag?


-a pénzéből veszed meg a fogamzásgátlódat/havi óvszeradagot, az intim betét, a piperecuccot (sampon, tusfürdő, sminkcuccok)?? hogy csak a lrgszükségesebbeket kérdezzem.


- könyvet (nem tankönyvet, irodalmat) kinek a pénzéből veszel magadnak? vagy mozijegyet? tzudsz költeni kultúrára?


- ha megkívánsz egy csokit, beülnél rgyedül a mekibe, vagy egy cukiba, kinek a pénzéből?


- próbálsz spórolni? együtt élsz a barátoddal, gondolom az ő lakásában. próbálst figyelni a saját fogyasztásodra (villany, net, gáz, víz), mivel nem tudsz beleadni a rezsibe?


- illetve van, hogy több házimunkát bevállalsz, hogy így "törlessz", amiért a párod tart el? még ha ő nem is várja el tőled, de van, h. te magad úgy érzed, h. muszáj?



- illetve volt már olyan, h. nem kívántad éppen a szexet, mégsem utasítottad el a közeledését, hiszen eltart téged, és esetleg érezted úgy, h. nem mondhatsz nemet, ennyi jár neki, mivel ő pénzel?

2019. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekem ez nem lenne kapcsolat. Erre mondom, hogy szexkapcsolat.
2019. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miután már nem kiskamasz vagyok, persze, hogy nem támogatnak a szüleim. 25 elmúltam, éveket dolgoztam, mielőtt úgy döntöttünk, visszamegyek tanulni, hogy meglegyen a diplomám, nem diákként költöztünk össze.


Nem "ő pénze" meg "én pénzem" van, hanem "mi pénzünk".

Akkor is így volt, mikor mindketten dolgoztunk.

Persze, hogy megveszem a sampont meg a betétet, mégis, miért ne tenném?

A fogyasztásomra (víz, villany) akkor is figyelnék, ha vasvillával lapátolnánk a pénzt, szerintem ez alap.


Ha mekibe (nem járok, mindegy), cukiba, uszodába, moziba, sportra, akarok menni, akkor megyek, és kész.


Egyedül a ruha más kategória, arra akkor is sajnáltam, amikor én kerestem.


A házimunkát az csinálja, akinek kedve van és ráér.

Nemrég kitakarított, mire hazaértem, mert vizsgázni voltam, és este estem haza, ő meg hamarabb.

Bevásárolni én szoktam.


Nem volt ilyen, nem vagyok prosti, nem a szexért lakik velem.

2019. febr. 15. 15:11
 9/10 A kérdező kommentje:
7, Szexkapcsolat, ahol a felek szexelni járnak össze kötöttségek nélkül. Semmi más. Én meg arra mondom.
2019. febr. 15. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Keress munkát mindenképp

És fogadd el addig a párod segítségét

2019. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!