Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azért van velem, mert én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért van velem, mert én voltam az egyetlen, aki 'leállt' vele? Férfiak ez nálatok hogy megy?

Figyelt kérdés

Annyit előzményként, hogy lemerült a telefonom miközben fontosat beszéltem a barátnőmmel, azt mondta használjam az övét és irjak tovább.

Közben irt neki egyik haverja, szóltam, aztmondta irjak vissza nyugodtan.

És amint a haverjával való beszélgetésnél voltam(Fb messengeren) elkapott a hév és unalomból elkezdtem feljebb görgetni és olvasni miket irogattak.


Akkor még nem voltunk együtt, de meghökkentem, hogy miket irt a párom neki. Általában lányokról beszélgettek, alpári stilusban, küldözgették az adatlapokat egymásnak és olyanokat irt, hogy"jó kis hús", "megsimogatnám", "alacsonyka, tuti jó az ágyban", "áh, most csak eggyel vagyok, pedig kettővel jobb volt" . És sorra adta le a havernak, hogy épp kivel találkozott, rá kis időre már más lányról volt szó, folyton ment a szomszédos településre és kb sorra próbálkozott a lányoknál, de egyikkel sem volt semmi. A A gond az, hogy a kapcsolatunk elején mindent szépen tisztáztunk, kinek hány párja volt, ki tetszett neki és aztán mi lett, hogy minden tiszta legyen a múlttal kapcsolatban is. Na most az itt olvasott lányoknak csak feléről tudtam, párról nekem azt mondta, hogy csak barátok voltak, semmit se akart... a havernak meg már olyanokat irt, hogy "hátha összejön, "legalább egy túrára".

Maga ez a stilus is kiábránditó számomra, de főleg az, hogy ezekről nem tudtam. És volt vagy 10 biztosan, mind itt a környéken (akiknél próbálkozott, bejöttek neki) aztán megismert engem és velem összejött a kapcsolat, azóta együtt vagyunk(4év)

Tudom, hogy nem a múltat kellene nézzem, hanem ami most van... viszont nekem úgy tünik, hogy azért lett velem, mert a sok közül én voltam az egyetlen aki viszonozta neki, nem azért mert különleges vagyok számára.

Szóval, hogy mindegy volt neki, csak 'punci' legyen. Kb ilyen stilusban irogattak és igy vélekedett a lányokról. Viszont nem volt egyéjszakása, ami jelző lehet, hogy csak a szája jár, de picikét kiábránditó... hogy a párom, akit a legrendesebb srácként ismertem meg, olyan mint a többség szoknyapecér, nőbámuló kan?

Megköszönnék pár tanácsot, esetleg férfiak nézőpontját, mert most felkavarodtak bennem az érzések.

22n


2019. febr. 15. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nőként írom neked, hogy ezért nem kell kutakodni az üzeneteiben, meg a múltjában. Saját magadat túráztatod olyan dolgokon, amik már elmúltak. Semmi értelme nincs.

Amúgy ha lenne sara, nem adta volna neked oda a telefont.

2019. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó régre visszagörgettél, ha már 4 éve együtt vagytok...


Egyébként a fiúk egymásnak szeretnek menőzni, ez nem tükrözi a valóságot, bár megértem, hogy ezt gáznak gondolod, mert alapjáraton az, de ennyi idő alatt már csak komolyodott kicsit.

2019. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az tuti, hogy most nincs sara, hüséges hozzám és az is volt. De nem gondolta, hogy megfogom látni a régebbi beszélgetését és ezért adta ide nyugodtan.

Nem ilyennek ismertem, mint amilyen énjét mutatta a barátjával és ezért vagyok meglepődve. Most azon őrlödök, hogy akkor melyik az igazi? A lelke mélyén tényleg igy vélekedik és ilyen szemmel néz a lányokra, gondolatban úgy viselkedik és nekem a szépet mutatja? Vagy akkoriban nagyzolt kicsit a havernak, vagánykodott?

Nem tudom, hogy "müködnek" ilyen szempontból a férfiak, ezért is kérek néhány tanácsot. Kiábránditó, mert azok a nagy beképzelt alfahimek szoktak igy beszélni, akiket amúgy ki nem állhatok, és taszitanak, most meg ő pont olyan formát mutatott.

2019. febr. 15. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadni mernék, hogy csak nagyzolt. Nem tudom akkoriban hány éves volt a párod, de szerintem ilyen 16-30 éves kor között ez nagyon jellemző.
2019. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az amit a haveroknak írsz, meg amit valójában gondolsz az teljesen másvilág. Ha legalább szóban nem adod elő, hogy te lennél szoknyapacér, nőbámuló kan, max nem jön össze semmi, persze a nők miatt, akkor ki is néznének, úgyhogy alkalmazkodni kell a férfitársaságokhoz, ugyanúgy nem mondhatod bizonyos társaságban, hogy te mennyire utálod a focit pl. vagy a sört (én szeretem őket), mert egyből egy nyomorult, lúzernek bélyegeznek. Na meg a férfiakat azért hajtja a tesztoszteron, az hogy kivel töltenének el egy éjszakát, meg hogy kivel egy életet az teljesen más, külön tudják választani az érzelmeket a szextől.
2019. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom,hogy vannak olyan barátaim akikkel hasonló szinten beszélgetek én is,egyébként nem vagyok olyan mint ahogy ezekből a beszélgetéskből látszódna. Egyszerűen néha jól esik így oda dobálni mindenféle agyamba cikkázó,komolytalan dolgokat. És jó,hogy valaki visszaír rá hasonlóan. ALapvetően meg nagyon kedves,rendes vagyok,de valakivel fel tudok venni ilyen extrém stílust is ami nem nem én vagyok valójában.
2019. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A gond itt van: "folyton ment a szomszédos településre és kb sorra próbálkozott a lányoknál, de egyikkel sem volt semmi." Mert ez már tett, nem csak szavak.
2019. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a minap rátaláltam 10 éves msn beszélgetéseimre...hát kb. ugyanúgy elborzadtam, mint te a barátodon, pedig magamról volt szó. :D Amúgy tényleg kicsit primitívnek tűnik, de valószínű az a haverja ilyen, azért írt ilyen stílusban.
2019. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg azon kattogsz hogy legénykorában milyen stílusban dumált a heverokkal? Figyu mondok egy példát:

Neked mondja: De finomat szeretkeztünk, imádok belédélvezni!

Spanoknak vagizik: Nagy qrás volt, televertem!

Érted a külömbséget?

2019. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Khm... ezt a kérdést már olvastam kb 2 éve is.

Még mindig ezen kattogsz?

2019. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!