Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit jelent számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit jelent számotokra szeretni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha már hosszabb ideig vagytok párkapcsolatban? 1 éve vagyunk együtt a barátommal, tegnap átjött, jó volt minden, de ma már nem keres, írt valami jelentéktelen dolgot, és ennyi. Nem szoktunk elköszönni, csak néha, ezért jó éjteket sem kívánunk egymásnak. Neki így kényelmes, az elején nem ilyen volt, megvolt mindennek adva a kerete. Szerintem pont ezek teszik élhetővé a kapcsolatot, bizonyos szinten, és értelemben. De holnap fog csak keresni, és kíváncsi leszek vasárnapig hogyan alakulnak a dolgok, mert szinte biztos, hogy nem fogunk együtt aludni, vagyis nem hív át, majd csak hétfőn
2019. febr. 15. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez nem párkapcsolat és abban is kételkedem, hogy szeret téged.
2019. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen egy párkapcsolat?
2019. febr. 15. 21:38
 3/10 A kérdező kommentje:
hülyén hangzik a kérdés 23 vagyok... de úgy hiszem, én várok el sokat
2019. febr. 15. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek más és más. Embere válogatja.

Én nem vagyok extrovertált ember, nem szeretem a társasági életet és barátaim sincsenek.

Igazság szerint a 30 évem alatt megszoktam, néha persze magányos vagyok, de általában nem érdekel annyira.

Ebbe nőttem bele.


Volt kapcsolatom, igaz csak kettő, de attól még nagyon is szerettem őket.

Mit jelent nálam szeretni? Talán mivel csak anyám foglalkozott velem egész életembe a leginkább és nagyon ragaszkodó voltam; valószínűleg ez vezetett ahhoz is, hogy kapcsolatban is ilyen legyek.

Kimutatom azt, ha szeretem a másikat. Szeretem ölelgetni, csókolni, megérinteni, simogatni, becézgetni.

Habár a kapcsolataimra nem volt jellemző, egyéb okokból, de biztos, hogy szerettem volna a kedvében járni. Pl, apróbb kedvességek, egy kis csoki, vagy ha szereti a virágokat, akkor azt is vennék neki.

Vágynék arra, hogy ott legyen velem, hogy az életem része legyen.

2019. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagyok, ha szeretem a nőt akkor csak ő van, de nem bírnék a hét minden napján, 0-24-ben vele lenni. Nekem kell az egyedüllét, az, hogy ne legyek korlátozva. És én sem korlátozom a másikat. Szerintem a te pasid is ilyen, mint én!
2019. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, én sem vágyom a 0-24 együttlétre... de igény van arra hogy mindennap lássátok a párotokat?
2019. febr. 15. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2019. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem volt még párkapcsolatom, de hasonlót gondolok erről:

"Már tudom szeretni nem azt jelenti,

Hogy két ember egy igát von,

Hanem a másikat biztatni, repülni

át egy világon…" (by: Kowa)

2019. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan rá gondolok. Mindenről ő jut eszembe. Vele akarok lenni amikor csak tehetem és boldoggá akarom tenni. Boldoggá tesz ha nevetni vagy mosolyogni látom. Mosolygok ha rá gondolok és nem zavar ha közben mások idiótának néznek. Alig várom hogy újra lássam. Megdobogtatja a szívemet. Nagyon szeretem.

Nekem nagyjából ez. Bár ő is viszonozná.

23/F

2019. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Amikor anno a pàrom- akkor 24F- udvarolt, naponta többször beszéltünk, és amit csak tudtunk időt együtt töltöttünk. Magàtól értetődő volt, soha egyikünknek sem kellett attól tartania, hogy sok a màsiknak. Öröm volt az együtt töltött idő, napközben lendületet adott a munkàban, h este talàlkozhatunk, stb. Évek teltek el, most vàrom a 3. babàt. A 2 éves hajnali 3- tól fent volt, vele én is. A férjem fél7- kor ért haza a 12 óràs éjszakai műszakból, és azt mondta, menjek el aludni, majd ő jàtszik velük. Szerintem ez a szeretet. Lehet, h holnapra megfőzöm a kedvencét.
2019. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!