Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesegek, ti hogyan elnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek, ti hogyan elnetek tul ezeket, s mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ferjem hosszu ideje nem akar velem kommunikalni, mert csak a barati kor es a telefonja erdekli.Eddig probaltam mindenben kedvere jarni, foztem sutottem mostam ra haztartast vezettem.De ot mindez nem erdekli ugy latom.Nem eszik foztombol,keson hazajaro,kulon alszik.Nagyon hianyzik az az ember akit megismertem, mert teljesen mas lett. Nem szol hozzam, de keresi az alkalmat hogy megalazhasson, csunyan szoljon. Nemszolok vissza. Ha mar ugy gondolja teljesen magam alatt vagyok, ugy latja osszetorte szivemet,jon es azt mondja miert csinalom a bajt, mit akarok. Egyszeruen ott tartok hogy nemtudok szolni,nemtudok valaszolni. Nagyon csalodtam benne, nemtudom mit tegyek.
2019. febr. 15. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Mit tegyél?


VÁLÁS!

2019. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék egy valójogi ügyvédet.
2019. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Az a helyzet,hogy van ilyen...semmi rosszat nem teszel még is tönkre megy minden....

Nálunk fél éve egyik napról a másikra...


Nem igazán tudok tanácsot adni csak,hogy beszélj vele mondja meg őszintén mit akar?

Nem biztos,hogy megkapod a választ.


Remélem van valakid gyermek,barát,rokon vagy egy kutya akiért érdemes reggel felkelni és örömet ad neked.

2019. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt, mikor kezdődtek a problémák, milyen volt régen?

Ugyan nem vagyok feleség, de szerintem is válás.

2019. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

A férjed már nem szeret. A leírásod alapján vagy élvezetét leli az alázásodban, vagy azt akarja elérni hogy menj el.

Nem értem miért hagyod magad. Az az ember már nem lesz belőle akit megismertél, mert a mostani valója ő maga.

Lelki terrorban tart és te remekül haladsz a depresszió felé, és a végén elhiteti veled hogy értéktelen vagy aki úgyse kell senkinek. Még azelőtt hagyd el, mielőtt teljes lesz a személyiségtorzulásod.

2019. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

#1-2 Hát ha fiatal a kérdező akkor válhat is...De ha 4x körüli akkor nem gondolom,hogy ez jó döntés...

Társkeresőn a negyvemes férfiak lányt keresnek...,fiatal nőt véletlen sem a saját korosztályt... Nem kell már hűséges odaadó házias nő bárhogy nézzen ki...


Most a fiatal pipik a trendik.

2019. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem azért fog szeretni, mert kiszolgálod. És még meg is aláz direkt?


Keresnék egy jó ügyvédet.

2019. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
#6: Egy csomó férfinak bejönnek a 40-es nők. Fura, hogy máshol meg azért megy a panaszkodás, hogy sok férfi cselédet akar otthonra, ha házias nőre vágyik.
2019. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

"De ha 4x körüli akkor nem gondolom,hogy ez jó döntés..."


Talán egy 40-es nőnek így kéne élnie? Nem. Ennél egyedül is jobb, és simán talál majd normális férfit.

2019. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Ehez kérdést kellett kiírni?.... Ahhh...
2019. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!