Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni ha a barátod nagyon sértődékeny?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor megbeszéltem vele, de sajnos nem változik a helyzet és engem nagyon zavar. A problémám, hogy a párom a legkisebb dolgokon is képes megsértődni, én meg ezt nem vagyok hajlandó tolerálni egy idő után. Mindig nekem kell menni utána, engesztelni stb..

a leggyakoribb dolog az, hogy nekem rossz kedvem van vagy valami problémám amitől kicsit csendesebb vagyok, és ő ezt úgy éli meg hogy rá haragszom vagy nem is tudom, és megsértődik tulajdonképpen a semmin. Ezek után meg nekem kell menni utána, miközben nekem volt problémám. És képes egy egész napot elrontani ezzel a sértődött viselkedéssel.Nevetséges szerintem.

Nagyon kéne a segítség hogy meg tudjuk ezt oldani.


2019. febr. 16. 09:47
 1/4 Karena26 ***** válasza:
91%

Érzelmi zsarolás, érzelmi függésben tartás, amit a barátod csinál. Más szóval ő egy energiavámpír, aki téged szipolyoz, belőled él.

Te sajnos nem tudsz ezzel a kapcsolattal mit tenni, csak megszakítani, mielőtt teljesen felőrlődsz, tönkremegy az önbecsülésed, és kiégsz lelkileg, érzelmileg. Ekkor ő úgyis kidobna téged, mert már nincs mit elvennie tőled, s keres másik áldozatot.

A barátodnak szakember segítségére lenne szüksége. De amíg őbenne nem szólal meg a lelkiismeret, és a vészharang, hogy valami nem stimmel, és változtatni kéne, addig minden csak rosszabb és rosszabb lesz. :/

2019. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Ő ilyen kaliberű, de az éremnek két oldala van.

Próbáljátok megbeszélni, higgadtan, üljetek le.

2019. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Szívesen meghallgatnám az ő nézőpontjából is a történetet. Ismerek olyat, aki hasonlót mesélt, mint te. Igazából az illető nem egy kicsit csendes volt, hanem átment teljesen bunkóba, amitől érthető, hogy megsértődött a párja.
2019. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez alaptermészet, ezen kb alig lehet változtatni. Meg kell tanuld őt is megérteni, meg neki is kicsit felvérteznie magát. De ha nincs hozzá türelmed már, akkor erre kb semmi esél, hogy működjön. Idő kérdése és felrobnamsz, majd összecsomagolsz és otthagyod.


30N

2019. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!