Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam meg a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a problémát?

Figyelt kérdés

Igazából ott kezdeném, hogy egy hatalmas hibát követtem el, és egy olyan helyzetbe kerültem, hogy nem látok kiutat.


2 hónapja megismertem egy férfit, eleinte minden rózsás volt. Odáig voltam érte, szerettem.

De kis idő elteltével kezdtem megismerni, hogy milyen is valójában.

Egy iszonyat féltékeny, gyerekes, agresszív, magához láncoló alak.

Jó most lehet írni, hogy miért jöttem vele össze. De én nem tudhattam előre, hogy ez lesz.

Ez az oda járkálok egy jó kamatyra kapcsolat ment kb 1 hónapig. Eközben mindig az motoszkál bennem, hogy szakítani szeretnék. De nem mertem a szemébe mondani.

Igazából nagyon ritkán találkoztunk, de volt olyan, hogy 2 napig nálam volt.

Nos, ezalatt az idő alatt rájöttem, hogy nem szeretem.

Szakítottam vele, egy barátom tanácsára.

Időközben beleszerettem egy másik férfiba, aki épp az ellenkezője.

Pár napja az utóbbi férfival elmentem egy szórakozóhelyre, jól éreztem magam.

Ekkor megjelent az “exem” aki verekedni kezdett és kérdőre vont, hogy miért csalom meg. Ő szerinte én igazából nem szakítottam vele!


A történtek után az “exem” azóta egyre gyakrabban látogat, és nem hagy békén. A másik férfi szakított velem. Iszonyat dühös vagyok magamra.

Az utóbbi időben nagyon gyengének érzem magam, semmihez sincs kedvem :(

Próbáltam nagyon röviden leírni a lényeget.


Szerintetek hogyan lépjek ki ebből a mérgező kapcsolatból?

Nagyon fontos, kérlek sértő választóktól kíméljetek!



2019. febr. 16. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrséget tessék hívni, kamerát, ha tudsz, szereltess fel, ez már zaklatás kategória.


Sajnálom, ami történt, a másik párod hajthatatlan a szakítás kapcsán?

2019. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hm.. igen.

De annyira kész vagyok, és nem tudom. Én nem szeretném ha bajba kerüljön.

2019. febr. 16. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Likvidáld az agresszív embereket rendőrséggel akár..

Biztos van normális férfi is az életedben, talán neki adhatnál esélyt ha megnyugodtál.

2019. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az akivel összejöttem és szakított velem, igazából őt szerettem.

Azóta egyre kevesebbet beszélünk, szinte soha. Ha mégis keresne félek, hogy megint hatalmas balhé lenne.

2019. febr. 16. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Megtudom érteni, hogy szakított veled, ha nem vagy képes kezelni ezt a helyzeted.


Mi az, hogy nem akarod bajba keverni? Ő kevert bajba téged. Szerinted normális, elfogadható a viselkedése?

2019. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Exet minden platformon tiltani, előtte határozottan közölni vele, hogy ennek vége és soha többet nem fogtok beszélni. Ha kell akkor rendőrség bevonása ahogy előttem is írták.

Ha pedig újra találsz valakit akivel kapcsolat is lehet, akkor beszélj neki erről. Ne érje meglepetésként, ha megint felbukkan a másik pasi, legyen vele tisztában, hogy mi az igazság. Ha megfelelő társat találsz ő tudja majd ezt kezelni és elfogadni.

2019. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyel... állj elé és közöld vele az érzéseidet, de csak óvatosan!!!!

Most gondolj bele, mi okod van, hogy vele maradj? Tárd le a kapcsolatot és menj ahhoz, akit igazán szeretsz :)

De amúgy milyen már az, hogy csak szex kapcsolat? Nem furcsa egy kicsit? ( vigyázz, ne történjen semmi váratlan!!!)

2019. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!