Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem érti meg, hogy fáradt vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves, és egy 2 éves lányunk. November óta, a kicsi minden hónapban 2 hétig beteg olyankor nem igazán alszunk. De a nagyot is vinni hozzni kell oviba. Tegnap el akart menni kocsmába este, én nem akartam, örülök, hogy végre nem beteg és normálisan tudunk pihenni. Amikor dolgozik akkor egész nap dolgozik reggel 8-este 8 ig. Utánna mindig a kocsmába megy egy másfél órára. Mondta neki nem hiszem hogy ez nem elég még szombaton este is menni akar. Mert a kollégái ott lesznek. Mondta lm neki menjen akkor magában, ha neki ez a nagy vágya. Erre nem ment, de duzzog , mert ő mindent felad. Úgy él mint egy 60 éves. Én mosok, főzök , takarítok. Este 10 kor, ha ő szenvicset akar megcsinálom , el is várja, mert ő fáradt dolgozik. Mit tehetnék, nekem elegem van.
2019. febr. 17. 09:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%

Ez az élet!


TE választottad! Vagy benyeled, vagy elválsz!

2019. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
3%
Te dolgozol? Mennyit? Ő mennyit és te mennyit kerestek?
2019. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Végiggondolhatnád, hogy miért szültél 2 gyereket egy alkoholistának? Hogy miért élsz együtt egy olyan alakkal, aki nem segít neked, nem figyel rád, nem törődik veled, hanem csak cselédnek használ? És azt is, hogy miért írod az "utána" szót úgy, hogy "utánna", mint a suttyók?
2019. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kijavította a telefonom. Azt kérdeztem, mit tehetnék, el kellett volna menni vele? Vagy meg lehet engem is érteni.
2019. febr. 17. 10:06
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

Egyikőtök szerepét sem kívánom magamnak.

A férjedét azért nem, mert utálom a kocsmákat. Dolgozni is inkább napi 8 órát szerettem, amíg dolgoztam, jóllehet gyakran előfordult, hogy több is volt, de cseppet sem zúgolódtam emiatt.

A te életedet sem kívánom, mert tényleg sok ez egy személyre. Miért akar téged is kocsmába vinni? Félre értettem valamit? Aligha, hiszen küldted őt egyedül. Ki van ilyenkor a gyerekekkel? Őket is vinni akarja? Na, neee!

Hogy mit tehetnél? Szép szóval, nyugodt körülmények között, abszolút nem megemelt hangon beszéljétek meg. Odahaza "fáradt", de a kocsmába menni van ereje? Neked segíteni már nincs? Én a válást csak végső megoldásnak javaslom.

F.

2019. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Mit "tehetnél"?


Nincs feltételes mód, azt tehetsz és teszel amit és amikor akarsz.


Ha ő duzzog az nem értem miért a te problémád, ha te pihenni akarsz pihensz, ha vele akarsz menni akkor vele mész.


Kérdezd meg tőle, hogy ha nem tudja elfogadni a szabad választásodat akkor vajon téged szeret vagy a saját komfortérzetét.(Kérdezd meg magadtól is.)

2019. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

"Kijavította a telefonom."


Ó, hát persze. Mondjad meg a telefonodnak, hogy 42 éves fejjel legalább írni megtanulhatott volna, mert egy mondatot se tudott normálisan elküldeni, mindbe bele kellett "javítania".


"Azt kérdeztem, mit tehetnék, el kellett volna menni vele?"


A gyámügyet kéne inkább értesíteni, hogy ilyen pici gyerekeket otthagyva kocsmáznátok. Nyugodtan köpjetek fel, aztán álljatok alá, ti nem vagytok szülőnek alkalmasak. Szerencsétlen gyerekek, ilyen undorító emberek között felnőni, ezt látni példának... Végtelenül szomorú, hogy így kell felnőniük. :(

2019. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta azért nem megy el magában, mert fél, hogy besokallok és elhagyom, elköltözöm 300kilométerre a szüleimhez. Az ő szüleire akarta bízni a gyerekeket még elmegyünk. Rossz lett volna neki magában mert mindenki párjával ment. De azt egyszer megkérdezte, hogy mit kérek, ha elmegy érte. Azt mondtam semmit. Ha ő neki ez a fontos, menjen.
2019. febr. 17. 10:22
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Soha az életben nem kezdenék olyan pasival akinek az a program hogy kocsmába jár. Természetesen nem arról beszélek hogy 1x 1 évben nem lehet elmenni pl 1 romkocsmába társasággal, de napi sőt heti szinten csalados emberként ez nekem nem elfogadható.
2019. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Magyar realitás. Tudod mit mondok én neked? Az életedért kizárólagosan csakis TE vagy a felelős!

Két dolgot tehetsz:


- megjavítod a házasságod, bár ott a férjednek is óriási szerepe lesz.


- vagy bevállalod az átmeneti kényelmetlenséget, és esélyt adsz magadnak egy jobb életre.


Én férfi létemre évekig hemperegtem a sz*rba, sírtam mindenkinek, mindig mást okoltam a kudarcaimért, mástól vártam a megoldást. Egy tragédia volt az életem, bár megvolt mindenem. Annyira lehúzott az örvény, hogy már semmi fényt nem láttam, semmi célom nem volt az életben.


Aztán az egyik reggel úgy ébredtem, hogy ebből elegem van. Igenis értékes ember vagyok, igenis minden perc ajándék az életemben. Tájékozott, olvasott ember vagyok, káros szenvedélyektől mentes, hogy kerültem ilyen rossz helyzetbe? Azért, mert kiengedtem az irányítást a saját kezemből, mások életét éltem, mások gondolatait teljesítettem. Nem nagy dolgok, de szépen lassan tönkreteszik az ember életét. Én észrevettem, de nagyon sokan nem érzik mindezt a saját életükben, csak azt hogy valami nagyon nem jó. Kb. 2 hónapja szétcsattanok az energiától, a családi életem közelít a tökéletes felé, célokat tűzök ki, amikért napi szinten teszek, nem akarok megfelelni mindenkinek, de aki közel áll hozzám, azokat szeretem és foglalkozok is velük. Hihetetlen jó érzés úgy élni, hogy becsülöd és tiszteled magad, de nem nagyképűségből és egóból. Bizonyítasz magadnak napi szinten, a külvilág úgy érzékel hogy egy mozdony vagy, aki halad előre, erős vagy. Az emberek fogják a pozitív energiáid, a környezeted ezáltal sokkal jobban akarja a társaságod. Lesznek olyanok is, akiknek ellenszenves leszel, de hát az már az ő bajuk. Az életem minősége a toppon van, égek a tettvágytól. Tudatosan kerülöm a negatív embereket, nem érdekel a fősodratú híradó, a politika nem létezik számomra, nem várok megváltásra.

Nem foglalkozom olyan dolgokkal, amire nincs ráhatásom, viszont olyanokkal igen, amivel a saját és a környezetem életét jobbá tudom tenni.


Bocsánat ha egy kicsit hosszúra sikeredtem, de ezzel is csak irányt akarok mutatni. A döntés a tiéd, de ne pazarold el a drága idődet és az életedet!

2019. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!