Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadnak el a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadnak el a párom szülei?

Figyelt kérdés
Szeretek egy nőt, feleségül is venném. Ám a szülei nem támogatják, mivel roma származású vagyok. Több diplomás,nagyon jó helyzetben lévő ember vagyok. Most csinálom a doktori képzést, a mestert Svájcban végeztem. Miért problémáznak ilyenen esetemben? Mások tisztelnek és becsülnek, párom szülei pedig nem akarják a kapcsolatot. Szegény nőt is bántják. Nem vagyunk már olyan fiatalok harminc évesen, de akkor is zavar és bánt.

2019. febr. 17. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutass példát. Mást nem tehetsz.
2019. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Hiába mutat példát, ha ott van rajta a bélyeg. Lehet bármilyen jó, a véleményük akkor sem változik. Nem szerencsés olyan családba nősülni ahol utálni fognak vagy lenéznek a származás miatt.
2019. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem nekik kell szeretniük. Abszolút nem kell a szülőkkel foglalkoznotok. Ha a párodnak van egy kis esze akkor őt se fogja érdekelni, hogy mit gondolnak a szülei. Az ilyen embert egyszerűen csak ki kell zárni az életetekből.
2019. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván az asszonynak kell ezt magában elrendeznie, mert engem azon kívül, hogy nyilván zavar, abból a szempontból nem hat meg, hogy raktam már le eleget az asztalra, s harminc évesen tudom, hogy kit akarok elvenni. Nem is fogok én sokadozni, lakás van, jó munkahely van,szerelem van,elveszem minél hamarabb. Nem vagyunk húsz évesek, hogy az engedélyüket kérjem. Meg is kérdezem, hogy jön e, mert számomra nem kérdés, hogy őt akarom. Ezen néhány begyepesedett, sztereotíp szülő nem fog változtatni.
2019. febr. 17. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6 éve tellett meg anyósom elfogadott.

De elfogadott. Nem vagyok roma származású egyébként. Férjem félig az:)

6 év és két gyerek. De betört. Haleluja.

Kitartást. Engedd el :)

2019. febr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

Semmilyen normális ember nem támogatja/engedi azt, hogy a gyereke egy cigánnyal, vagy bármilyen más nem-fehér emberrel legyen kapcsolatban.


Ez tulajdonképpen a család vérvonalának bemocskolása, elvágása, megszüntetése. Egyetlen jó érzésű, telivér férfi sem támogatja ezt, teljesen érthető okokból.


Én ki is tagadnám a gyerekemet; ha akar, mindenképpen legyen cigánnyal, vagy bármi egyébbel, de nem tartozna tovább hozzám. Természetesen megfelelő nevelés esetén ilyen szóba sem kerül, úgyhogy mivel nálatok szóba került, így van esélyed, feltételezem.

2019. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hozzám jön, jöhet az esküvő szervezés:)
2019. febr. 18. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Sok boldogságot, eggyel kevesebb selejt a magyar génállományban.
2019. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!