Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Megismertem egy huszonnegy evvel idösebb pasit , akivel ha elindulok nagyon neznek az emberek , elegge meglepödnek , latom rajtuk

Emiatt nehez felvallalnom ezt a kapcsolatot , úgy nez ki mintha apammal jarnek , a pasi eleg rancos meg tökkopasz. Hatvanhat éves

Mindneki aranyásónak gondol es ciki szerintem megbirkózni nehez ezzel .

Úgy erzem nem tudom felvállalni ezt a kapcsolatot , de ugyanakkor arra gondolok , hogy nem e kár emiatt lemondani egy esetleges jó kapcsolatról?



2019. febr. 17. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
És van gusztusod dugni a tatával?
2019. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szia. A te problémád, hogy az IQ-d ugyanannyi, mint az életkorod években. 42. A másik meg, hogy beteges hazudozó vagy, mivel délelőtt még 8 évvel fiatalabb volt nálad a lovagod, most meg épp 24 évvel idősebb.
2019. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talalkoztam a fiatallal ma
2019. febr. 18. 00:07
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Fejezd be a faxról faxra ugrálást, vagy legalább ne minket szórakoztass az erről szóló sztorijaiddal.
2019. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját magunk leértékelése, ha olyan kapcsolatban vagyunk, ami nem felvállalható. Pontosan ezért mondasz le egy jó férfi megjelenésének, mert beéred egy ilyennel.

Tedd a mércét magasabbra.

2019. febr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a pasit nézik szánalommal, hogy lehet olyan nővel, akin két ország összes pasija átment, és minden szexpartner keresőn évek óta fent van.
2019. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!