Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolat lelli rombolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat lelli rombolás nélkül nem létezik?

Figyelt kérdés

Van pl egy nő, kitalálja h míg nem akad komolyabb addig szexkapcsolatot tart. Akkor 2 verzió van. Vagy összeáll olyannal aki jól néz ki de elég bunkó, vagy semmibe veszi.

Akkor a nő lelkileg károsodik h ővele ezt meg ezt meg lehetett tenni...


Ha olyannal áll össze aki rendes de a nőnek nem jön be komolyra, akkor meg a fickónak rossz lelkileg h ő nem elég jó.Akkor meg a férfi károsodik lelkileg...meg nő benne a negativ elképzelések a nőkről ami még távolabb teszi h normál kapcsolata legyen.


Akkor a szexkapcsolatoknak semmi értelme.


2019. febr. 19. 00:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Javítás elgépelést: lelli helyett lelkit akartam írni, bocs
2019. febr. 19. 00:13
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Túltolod!


Egy normális, egészséges nő, miért sérülne lelkileg attól, hogy kefélteti magát? Testi szükségletei vannak. Ennyi!

2019. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Igen, sérül.

Addig képtelen voltam a szerelemre bárkivel amíg szexkapcsolatban voltam. Üresnek, kiégettnek éreztem magam. Amig szexeltünk jó volt de utána csak a nagy üresség.

2019. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a kötődési képesség minden újabb kapcsolattal csökken. Az is egy sérülés lehet, ha nem tudsz többé kötődni se hozzá, se máshoz. Merthogy megtanultad, hogy nem érdemes és mert a kötődés és a szexualitás különvált a fejedben.
2019. febr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Egy érett, felnőtt nő képes normálisan kialakítani szexkapcsolatot, amiben nem sérül.

Az más tészta, hogy a sok ilyen jellegű női panaszkodásból is látszik, hogy a magukat érett, felnőtt nőnek tartó nők egyáltalán nem azok.

2019. febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Inkább abban (is) látom a problémát, ha az egyik fél elkezd kötődni, és ez inkább a nőkre jellemző.

Nem jöhet egy komoly kapcsolat, mert beleragad egy csak szex viszonyba, ami csak fizikai, társ, és érzelem nélküli.

Azért valljuk be, szerelem nélkül nem az igazi, és az sem mindegy, szex, vagy szerelmeskedés.

2019. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Létezik bizonyos esetekben, ez emberfüggő is és helyzetfüggő. Nem hinném, hogy éretlen az a nő, aki nem tudja a helyén kezelni, néha becsúszik ilyen, hogy érzelmek is társulnak idővel, ezt az ember az elején nem tudhatja.

Nem rég volt egy kalandom, mindvégig szexkapcsolatról volt szó, nem is láttam benne többet, de nagyon jól éreztük magunkat együtt. Nem rég búcsút intett, mert kialakulóban van neki egy kapcsolat. Bele is nyugodtam akkor, majd néhány nappal később tört rám a szenvedés és azóta is szenvedek. Lehet nem ő maga hiányzik, hanem az amit adott.

Lehet ez így volt kerek, és ebbe nem lehetett többet bele adni, de mondhatni sérült a lelkem.

Másik példa: Van egy férfi ismerősöm, akivel ismerjük egymást kb. 15 éve már. Jóban vagyunk, kedveljük egymást és mellesleg néha szexelünk egyet, amikor épp nincs senki. Sosem alakult ki érzelem részemről sem és részéről sem, de bírjuk egymást, és izgat is. Nem bunkó, nem szép, de nem is csúnya, mindig vidám és kedves és jó az ágyban.

Bármikor számíthatnék rá, de úgy látszik nekünk nőknek mindig a bonyodalmak kellenek.

2019. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a két verzió van.

Egyszer volt egy másfél évig tartó szexkapcsolatom.

Egyikünk sem kötődött, nem volt bunkó.

Közben ismerkedtünk másokkal.

Mikor megismertem a jelenlegi páromat, szóltam, hogy van valaki, tehát vége.

Nem volt semmi dráma.

Bár a szexkapcsolat nem nekem való, akkor, abban az elethelyzetben pont az kellett.

Nem bántam meg, nem éreztem magam kihasználva.

2019. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ennyire érzékeny a lelke, nem kötelező ilyen kapcsolatot kialakítania.
2019. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

5-nek!

Nem értek egyet! Minek a lelki dolgot leválasztani a testi dologról? Az ugyanúgy hozzátartozik egy emberhjez, azzal teljes egész az ember! Nem attól h átalakulok robottá!

Nem attól leszek felnőtt h érzéketlen leszek!

Pont azok nem felnőpttek érzelmileg akik nincsenekolyan szinten h érzelmileg átlássák ezeket a helyzeteket h ilyenkor lelkileg min megy keresztül vki!

Szexkapcsolat azoknak a stratégiája akik vagy gyávák vagy önzők. Én meg nem akarok ilyenné átalakulni.


És mint mondtam lehet lenne olyan aki mellett nem sérülnék lelkileg, de akkor meg az sérülne, mert mondjuk vmi kedves aranyost választanék rá aki ritkán jut nőhöz, akinek bejönnék, de ő meg annyira nekem nem.


Na mindegy, nem fogok ilyenbe belemenni. Ezeknek a szexkapcsolatoknak nem sok értelme van, jó tudom az önzők, meg akik gyávák nem ezt mondják.

2019. febr. 19. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!